Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil Sağlık Ocağı muayene ücreti

Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı SİLİVRİ Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da SİLİVRİ Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil Aile Sağlık Merkezi
ASM Tel: 0212 741 68 98
Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil ASM ili: istanbul
Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil ASM ilçesi: SİLİVRİ
Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil ASM Adresi: İSTANBUL CAD.GÜVEN SOKAK NO:55 BÜYÜKÇAVUŞLU /SİLİVRİ
Kategori : Aile Sağlık Merkezi

Büyük Çavuşlu Dr.Atakan Karanfil Aile Sağlık Merkezi Nerede Yol Tarifi

|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir