Silivri Devlet Hastanesi Selimpaşa Ek Hizmet Binası NeredeSilivri Devlet Hastanesi Selimpaşa Ek Hizmet Binası Nerede

İstanbul Sİlivri ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Silivri Devlet Hastanesi Selimpaşa Ek Hizmet Binası ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Silivri Devlet Hastanesi Selimpaşa Ek Hizmet Binası Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Selimpaşa Merkez, 204. Cd. D:No: 6, 34570 Silivri/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 731 88 02

Silivri Devlet Hastanesi Selimpaşa Ek Hizmet Binası YOL TARİFİ 

 

Silivri Devlet Hastanesi Selimpaşa Ek Hizmet Binası Yorumları 

oskun t. – 3 hafta önceYENİ
mış gibi kondurulmuş bir hastane daha… Yıllardır sevinirdim hastane var diye, megerse buyukce bir saglik ocagindan pek de farkli degilmis… Oyle ki, covid testi bile yapilamayan gereksiz bir yapı… Yazdiracagin ilaci doktora soyleyerek recete aliyorsun, nerde kaldi bu doktorun diploması? Neden bosuna yoruluyoruz. Edevletten girelim ilaci, gidip eczaneden aliverelim…
Gercekten hazineye zarar bir seçim vaadi hastanesi…

Nuray Aydemir – 2 ay önce
Dün 4 aylk kızım için cocuk doktoru muhammet beye gittik takipli hastası değiliz ama adam resmen bana gelmeyin takipli hastalarıma bakıyorum yalnızca dedi ve soru sorduğumda ise şifreli gbi konstu devlete gelmeyin özele gidin dedi ben böyle rezalet görmedim ya aklınız varsa gitmeyin derm.

SİBERİAN WELLNESS DANIŞMANI SULTAN D. – 2 ay önce
BÜYÜKÇEKMECE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİNE BAĞLI SELİMPAŞA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİNİKLİĞİ BURASI OLUYOR

Alptekin Erdağ (GMtekin) – 3 yıl önce
Grip teşhisi ile acil bölümüne gece geldik ve sıra numarası ile hastayı beklettiler. Acil bölümünün girişi rezalet durumdaydı. Temizlik ve hijyen sıfır. Çöpler girişin yan tarafında ve çöp kapakları açıkta duruyor. Acil girişinde tv var ve önünde topluca maç seyrediliyordu. Giren çıkan belli değil. Ciddi hastalık riskleri taşıyan bir yer. Yerlerde çöpler bulunuyor. Hiçbir düzen yok. İçeriye alınan hasta bekletildi ve sonrasında serum verilip gönderildi. Biz çıkarken içeriye kimin nasıl girdiği belli değildi. Hastalıklar böyle yayılıyor. Hastane acil bölümü aşırı bakımsız ve düzensiz. Neden halkın kullandığı bir devlet hastanesi acili bu rezil durumda?

Metruk Bilgi – 2 yıl önce
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı Selimpaşa Ağız ve Diş Sağlığı Polinikliği Burası. Aratınca direkt çıkmadı bende yorumlara bakanlar için yazdım.
Ekleme: Valla muayene etti ama biraz baştan savma yaptı sanki. Korkarak soru sordum. Bazısına cevap vermedi bazısına da baştan savma cevap verdi.

Fatih Topaloğlu – 5 ay önce
MR cihazı yok bana diyorlar gece 11:30 da gel, bu hastanede MR yoksa gece gece neden beni oraya çağırıyorsunuz danışmadaki bayan çalışan?

Aygün Nazım Günay – 10 ay önce
Korkulu rüyam olan kök dişimin çekimi için tavsiye üzerine Ertuğrul Gazi Bey’e muayene oldum. Çok ilgili ve tecrübeli birisiydi diş çekimi çok kolay oldu.

Ozan Yeşilırmak – 9 ay önce
Babam kalkkrizi geçirdi durumu ciddi bi şekilde acile girdik tam 2 saate yakın ambulans bekledik böyle rezillik olamaz ve hastayı kendi imkanımla götürmek istesen bile hastayı vermiyorlar ona göre gidin ciddi durumlarda bnce

ozdmr – 2 yıl önce
Başak gökçe …… (soyismini unuttum) Diye bir doktor var asık suratlı niye geliyorsunuz gelmeyin der gibi bir yaklaşımı var. Tedavi desen şöyle bir bakıp gecistiriyor. Dolgu yaptı sözde, dişi temizlemeden doldurdu. Kısa süre sonra düşer sanırım. Zaten gittigimde onun sırası boş diğer doktorlarda sıra bekleyen çok gibiydi. Sanki silah zoruyla iş yapıyor. Beğenmiyorsan işini, sonuçta ağaç değilsin kök salmadin bırakıp gidebilirsin. Poliklinik olarak begenmedim ilgisiz bir yer. Ve çoğu suratsız. Sizin yerinizde olmak isteyen bir sürü insan var işinizin kıymetini bilin ve insanlara biraz güler yüz gösterin.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir