Silivri Kolan Hospital NeredeSilivri Kolan Hospital Nerede

İstanbul Sİlivri ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Silivri Kolan Hospital ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Silivri Kolan Hospital Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Alibey, Turgut Özal Blv. No:21, 34570 Silivri/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 727 48 48

Silivri Kolan Hospital YOL TARİFİ 

Silivri Kolan Hospital Yorumları 

Oznur Guler – 2 hafta önceYENİ
Oğluma check up yaptırdım dolayısıyla bütün doktorları gördük ilgi alaka çok iyiydi bizi yanlız bırakmadılar heran yanımızdaki bayan bize yardımcı oluyordu ve doktorlar gerçekten ilgili ve alakalı hastane temiz fiyat olarak normal diğer hastanelere göre en yakın zamanda kbb doktorunuza ameliyata gelicez teşekkür ederim kolan hospital

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba, Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Berke Atalay – 2 ay önce
Ne zaman herhangi bir hastalık vb. Gibi durumlarda aklıma gelen ilk ve tek hastane. Hatta ailecek tercih ettiğimiz tek hastane. Çalışanları gayet güler yüzlü Kişiler.
Cildiyle doktoru (Vahit Bey) sayesinde yüzümde çıkan ve kötü bir görüntüye sahip sivilcelerimden kurtuldum. Kontrollerim hala devam ediyor ve kendisi bana elinden gelenin en iyi şekilde yardımcı oluyor.
Göz doktoru (Mehmet Bey) göz kusurlarımı düzeltmek için elimden gelenin en iyisini yapmakta. Sadece bu iki doktor değil bütün doktorları, doktor asistanları, hemşireleri ve saymayı unuttuğum diğerleri şahsen ben çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum.

İşletme sahibinin yanıtı:
Merhaba Berke Bey, Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

pratik yemek tarifi yöresel – bir hafta önceYENİ
Dahiliye doktoru sayın Emrah bey çok iyi bir doktordır 5 gün üncü geldim yazdığı serum ve ve ilaçlar çok iyi geldi,dolayısı ile bahçeşehirde ikamet ettiğimiz halde ailece kederini tercih ediyoruz.

İşletme sahibinin yanıtı:
Merhaba, Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Şeyda Sökmen – 4 ay önce
Doktor muayenemde sonra İşlemlerimi hızlı bir şekilde hallettim
İlgi ve alaka çok iyidi
Bir sağlık sorunumda Tekrar gitmeyi düşünüyorum

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Şeyda Hanım Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Elfida Pınar – 2 ay önce
Gittiğim özel hastanelerden daha kaliteli doktorları olan ilgili güler yüzlü insanlarla çalışıyorsunuz çok memnun kaldım bir dahaki sağlık problemimde tekrar gelmeyi düşünüyorum.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Elfida Hanım Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Ümran Soylu – 2 ay önce
Kolan hastanesinden çok memnunum. Sağlık çalışanlarının güler yüzlü, samimi, içten ve yardımsever olması hastanenize gelmemdeki en büyük faktör diyebilirim. Soru sorduğumda aldığım güzel pozitif enerji memnuniyetimi bir kat daha arttırıyor. Tüm çalışanların işlerini özveriyle yapmaları, bizlere sevgi ve saygıyla yaklaşmaları konusunda teşekkürümü dile getirmek istiyorum.

İşletme sahibinin yanıtı :
Merhaba Ümran Hanım, Kolan Hospital Sağlık Grubu olarak her türlü görüşünüzün, hastalarımıza sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürdürme konusunda çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Memnuniyetinizi bizimle paylaşma konusunda gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir