Şırnak Devlet Hastanesi NeredeŞırnak Devlet Hastanesi Nerede

Şırnak Hizmet Vermekte Olan Şırnak Devlet Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Şırnak Devlet Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi biz lere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres : Bahçelievler, Esin Cd. No:26, 73000 Yoğurtçular/Şırnak Merkez/Şırnak

Telefon : 04862167500

Hizmet saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Şırnak Devlet Hastanesi Yol Tarifi  

Şırnak Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri 

Mehmed Demirci  – bir ay önce
Ekranlar kullanılmıyor, içeriye üç dört kişi birden alıyordur, hekimler agresif, hekim sayısı yetersiz, ortalama bir İç Anadolu iline göre yirmi sene evvelini yaşatıyorlar insana. Gözlük verdiler, masraf yaptım gidip aldım, yanlış çıktı. Çocuk doktoru çocukları hastaneden soğuttu, şimdi korkuyorlar doktordan, hastaneden. Ayrı COVİD kliniği yapmışlar, test için bu kliniğe giriş yapıyorsunuz, tüm o hasta ve sağlık çalışanları ile temas ediyorsunuz ve buradaki ikinci bir kapıdan tekrar hastanenin içine girip giriş yaptırıp klinige geliyorsunuz.
Şehnaz Tecimen -bir ay önce
Kan tahlili yaptırmam gerekti kan alan erkek memur sinirli bir şekilde bir yerden geldi damar belirgin olmasına rağmen damar yolunu bulamadi ve iğneyi kolumun içinde döndürerek damar yolunu bulmaya çalıştı can havliyle oradan nasıl çıktığımı bilmiyorum iki haftadır kolumda kocaman bir morluk var Allah kimseyi oraya düşürmesin… Sağlık bakanlığınada yazicam herkes yazsın mağduriyetini lütfen insan canı bu kadar ucuz olmamalı

 

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir