Şükrü Özdilek Aile Sağlık Merkezi

Bursa’nın inegöl ilçesinde bulunan bir sağlık kuruluşudur. Hastaneler kadar personel, ekipman ve kaynağa sahip olmasa da hizmetlerini bölgesel olarak veren daha az bir nüfusla çalışıp sağlığın birinci basamağı olan hastalıklardan korunma ve sağlığı geliştirmek için çalıp yeni doğandan yaşlıya kadar herkese ayrım yapmadan hizmet veren kurumdur. Her türlü koruyucu hekimlik hizmetlerinin yanında hastaların muayene ve tedavilerini, sağlık ocağına kayıtlı herkesin sağlık sicillerini tutmakla mükelleftirler. Kurumun yeterli olamayacağı durumlarda da hastaneye sevk gerçekleştirmektedir.      Sağlık ocağı güler yüzlü çalışanları ve gelişmiş hizmet anlayışıyla bölgedeki insanlara hizmet edip sağlığı geliştirmeyi sürdürmektedir. Mevcut konumuyla kolay ulaşılabilir olması devamlı ve kapsamlı hizmet vermesi bir çok vatandaş için ilk tercih edilecek sağlık kurumu olmasını sağlamıştır. Eğer siz de bu sağlık ocağında hizmet aldıysanız aşağıdaki yorumlar kısmına düşüncelerinizi herkesle paylaşarak onların da faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz…

Adres:Süleymaniye, Salih Efendi Sk., 16400 İnegöl/Bursa

Telefon:182

Hizmet Saatleri:Haftaiçi 08.00-17.00

Şükrü Özdilek Aile Sağlık Merkezi YOL TARİFİ

Şükrü Özdilek Aile Sağlık Merkezi

Yorumları- Şikayetleri:

edanur Özel – 5 ay önce
Gişe görevlisi sürekli insanları tersliyor, ne zaman gitsek ya doktor yok ya grevdeler sürekli bahanesi olan bir sağlık ocağı çalışan personeller aşırı ilgisiz sadece aldıkları maaşı düşünüyorlar.
Yusuf Aki – bir yıl önce
27 Ağustosta sağlık ocağına giderek diyet için kan testi yaptırmak istedim. Böyle günlerde (pandemi) diyet için kan testi yapılmasını gerekli görmediklerini söyleyip kan testi yaptırmadı doktor efendi… Ancak, geçen hafta Kızılay’a 10. kan bağışımı yapmıştım… hayır alamayız demediler, pandemi falan demeden, kabul ettiler kan bağışını.. SONUÇ: 1- Aile hekimini ocağıyla birlikte değiştirdim. 2- Kan bağışı bitmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir