T. C Sağlık Bakanlığı Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi (Yedikule Ek Hizmet Binası) NeredeT. C Sağlık Bakanlığı Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi (Yedikule Ek Hizmet Binası) Nerede

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde hizmet veren  tam teşekkürlü bir hastanedir. T. C Sağlık Bakanlığı Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi (Yedikule Ek Hizmet Binası) Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. T. C Sağlık Bakanlığı Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi (Yedikule Ek Hizmet Binası) Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilir ve hastanenin resmi instagram sayfasını takip edebilirsiniz

Adres: Hastane, 34555 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: (0212) 909 65 00

Hizmet saatleri: 24 Saat hizmet vermektedir.

T. C Sağlık Bakanlığı Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi (Yedikule Ek Hizmet Binası) YOL TARİFİ

T. C Sağlık Bakanlığı Dr. İsmail Niyazi Kurtulmuş Hastanesi (Yedikule Ek Hizmet Binası)

Yorumları – Şikayetleri

Ali Osman Hardaloğlu – 1 yıl önce

mükemmel bir yer, an itibariyle pandemi hastanesi olarak kullanılıyor. 1897 yılında 2. Abdülhamid han tarafından kurulmuş, yıllar yılı hastane ve kışla olarak kullanılmış. peyzaj ‘ı mükemmel, içini göremedim . aracınızla içeri gezip bakabilirsiniz.

Gamze Arslan – 5 ay önce

Bugün sabah, 08.30 civarı şiddetli kasık ve böbrek ağrısı, terleme kusma ve ishal şikayetiyle hastane acilinden giriş yaptım. Kayıt açmak için bankoya vardım, sistemde sıkıntı olduğunu 5 dk beklememiz gerektiğini söyledi banko görevlisi… Bizde bi süre bekledikten sonra artık ağrıya dayanamayacak durumda olduğum için “siz acil hastalarını bile hep böyle bekletiyor musunuz ” dedim. Daha banko görevlisi bi kelime etmeden arka odadan EMİNE SEMA GÜRARSLAN isimli Dr bize bağırıp çağırmaya başladı siz nasıl böyle konuşursunuz ben doktorum benimle böyle konuşamazsınız terbiyesizler dedi. Ben de ben sizinle muhatab olmadım kaldi ki size küfür mü ettim hakaret mi ettim size ne oluyor dedim. Ben sizi muayene etmek istemiyorum çıkın gidin dedi ve gitti bizi muayane etmedi yasalar gereği hipokrat yemini gereği acilden gelen hastayı reddedemez poliklinite edebilir. Kendisiyle olan şikayetimi başhekim olmak üzere tüm birimlere şikayet edeceğim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir