Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen Sağlık Ocağı muayene ücreti

Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı TUZLA Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da TUZLA Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen ASM
ASM Tel: 0216 393 28 76
Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen ASM ili: istanbul
Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen ASM ilçesi: TUZLA
Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen ASM Adresi: AYDINLI MAH. GÜRPINAR CAD. NO: 30
Kategori : Aile Sağlık Merkezi

Aydınlı Şehit Muharebe Çavuş Akif Günüşen Aile Sağlık Merkezi Nerede Yol Tarifi

|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir