İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar Sağlık Ocağı muayene ücreti

İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı TUZLA İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da TUZLA İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar ASM
ASM Tel: 0216 507 17 91
İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar ASM ili: istanbul
İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar ASM ilçesi: TUZLA
İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar ASM Adresi: İÇMELER MAH.CUMHURİYET CAD.NO:28
Kategori : Aile Sağlık Merkezi

İçmeler Şehit Polis Yüksel Taşpınar Aile Sağlık Merkezi Nerede Yol Tarifi

|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir