Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan Sağlık Ocağı muayene ücreti

Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan ASM birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı TUZLA Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan Sağlık Ocağı Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan Aile Sağlık Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan ASM de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan Aile Sağlık Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan Aile Sağlık Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da TUZLA Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan ASM aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan ASM
ASM Tel: 0216 423 59 09
Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan ASM ili: istanbul
Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan ASM ilçesi: TUZLA
Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan ASM Adresi: MİMAR SİNAN MH.EMİROĞLU CAD.NO:76
Kategori : Aile Sağlık Merkezi

Şifa Semt Şehit P.Er İbrahim Doğan Aile Sağlık Merkezi Nerede Yol Tarifi

|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir