Sağlık ocağı muayene ücreti

Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Aile hekimi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye
ASM Tel: 0216 344 45 60
Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye ili: istanbul
Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye ilçesi: ÜMRANİYE
Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye Adresi: YAMANEVLER MAH.MELTEM SOK.PARK SİTESİ NO:13
Kategori : Aile Sağlık Merkezi

Yamanevler Mah. Meltem Sok. No:Park Sitesi No:13 Ümraniye Nerede Yol Tarifi

|

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir