Özel Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Ankara’nın çankaya ilçesinde hizmet veren bir tıp merkezidir.

Adres: Aziziye, No:68, Cinnah Cd., 06690 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124422308

Hizmet saatleri: 08:00-20:00 ve pazar günleri kapalıdır.

Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi YOL TARİFİ

Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Yorumları-şikayetleri

Banu Özgür-2 ay önce
İnanılmaz sabırlı personelleri var. Ben bir türlü cihaza giremiyordum. Beyin mr ımın acil çekilmesi gerekiyordu. Raporu yazacak uzman odasından çıkıp bana öyle anlayışlı bir tavır sergiledi ki anlatamam artık bana orada ne dediyse kolayca mr a girdim. Diğer personel de çok çok anlayışlı idi. Ayrıca ortam bembeyaz ferah. Cihaz havadar. Çok memnun kaldım.
Ata ayyıldız-2 ay önce
Mr çektirmek için randevu aldım ve randevuma gittim MR a alınırken hangi taraf diye soruldu ve ben çift TARAFINDA MR ı çekileceğini söylememe rağmen . MR bittikten sonra sadece sağ tarafın çekildiğini öğrendim.Girişteki masadaki sorumlular durumun üstüne yok siz telefonda öyle söylediniz böyle söylediniz diyip itiraz etti , karşılığında içerde teyit edildiğini söylememe rağmen sadece karşı çıktılar ve yardımcı olmak için hiçbirşey yapmadılar MR çektirmeye mecbur olduğum için 30 dk bekleyip diğer tarafın MR ını çektirdik ve toplam 1600 tl para istediler iki tarafın ayrı ayrı ücretini talep ettiler.Yanımda okadar para olmadığını yarın bırakacağımı 1 saat sonda doktor randevum olduğunu söylediğimde parayı ödemeden MR cd si alamazsınız dediler. Özellikle sorumlu 2 kişi var durumu anlatırken birisi pişkin pişkin gülüyordu. HERHANGİ BİR SEBEPTEN DOLAYI BURAYA GİTMENİZ GEREKİRSE KESİNLİKLE İPTAL EDİN , SAĞLIĞINIZ İÇİN GELDİĞİNİZ BUYERDE AKIL SAĞLIĞINIZI KAYBEDERSİNİZ.
MAD MAX-bir ay önce
Soğuk bir kış günü dışarısı -3 derece içerisi de -2 derece.. İnsanlar 40cm lik bir peteğin başına toplanmış buna çalışanlar da dahil, klimalar da soğuk üflüyor bu anlaşılmazı çözemedim. Çalışanları olsun işletme olsun gayet iyi bir yer.
Umut Argav-2 ay önce
Şeker hastası olduğunu bildikleri hastayı saat 9:30 da çağırıp sonraki hastayı daha önce almak nasıl bir sorumsuzluk ? Çalışmakta olduğu hastaneye de şikayet edicem.
Timucin Bingol-3 ay önce
Personel gayet ilgili ve yardimsever , MR cihazi acik tip , korkanlar icin bilgi vereyim istedim. Girisimizxen cikana kadar gayet iyi agirlandik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir