İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan VM Medical Park Maltepe Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen VM Medical Park Maltepe Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Cevizli, Bağdat Cd. No:547, 34846 Maltepe/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 4 484

VM Medical Park Maltepe Hastanesi YOL TARİFİ 

VM Medical Park Maltepe Hastanesi YORUMLARI 

Tdn – 4 ay önce
Maltepe Medical Park Hastanesindeki ilgi ve alakadan çok memnun kaldık, otel konforunda bir doğum gerçekleştirdim, kattaki hemşireler özellikle Aycan Yücel, doktorum Halenur Bozdağ ve tüm hizmet görevlilerine ayrıca teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ediyorum.

Nunu – bir ay önce
Girişteki yürüyen merdivenler hasta için uygun değil. Zorlukla inip biniyor yaşlılar. Onun dışında tekerlekli sandalyelerin görünürde olması gerek. Sanki bedavaymış gibi çok kalabalıktı. Çalışanlar kibar, yardımcılar. Onlara teşekkür ederiz.

Faa Yapı İnşaat – 2 hafta önce
21 Ocak 2022 de boyun fıtığı ameliyatı oldum. Dr. M Reşid Önen ve asistanı Zeliha hn mükemmel insanlar. Her detayla milim milim ilgilendiler. Tıbbi olarak herşey çok iyiydi. Ancak hastane yemek ve hemşireleri konusunda sıkıntı yaşadık. Buz gibi ve 1 saatte gelen çorba. Ayrıca akşam ve gece 2.kat servis hemşirelerini kaç kez butonla çağırdım ama 20-25 dk dan önce gelmediler işimiz var diyorlar. Kalp krizi geçirmiş olsam sonu hiç iyi olmazdı. Gece müdürü hemşiresi geldi ilgilendi sorunla sağolsun. Temizlik konusu çok iyiydi hastanede. Zeliha hn sağolsun belki işi olmamasına rağmen tüm bu sıkıntılarımızda da çok ilgilendi ve takip etti. Ona ve doktoruma çok teşekkür ediyorum. Doktorum bu işin tam bir uzmanı sağolsun eksik olmasın. A.A.

Özge Pasinli – bir ay önce
VM Medical Park Maltepe hastanesindeki serüvenimiz Şubat 2021 tarihinde kadın doğum doktorumuz Doç. Dr. Mehmet Akif Sargın ile tanışmamızla başladı. Yönlendirmeleri ve destekleriyle Nisan 2021 tarihinde gebelik süreci başlamış oldu. Bu süreçte muayenelerde göstermiş olduğu ilgi, pozitif yaklaşım, bilgilendirme ve anında ulaşılabilirlik sayesinde unutulmaz bir gebelik süreci yaşadım. Kendisine eşim ve ben minnettarız. Doğum anında ve sonrasında göstermiş oldukları ilgi ve alakaları için Aycan, Gizem ve Hülya hemşerilere teşekkür ederiz. Doğum sonrası tanıştığımız eğitim hemşiresi Selin hanımın doğru yönlendirmeleriyle benim için kabusa dönen emzirme problemimizi çözdük kendisine çok teşekkür ederiz. İsmini hatırlayamadığımız tüm 1.kat hemşireleri, kat görevlileri ve temizlik personellerine de çok teşekkür ederiz.

Özge&Güçlü İlalmak

mustafa ateş – bir hafta önce
Oğlum Mehmet Tarık (1.2) rahatsızlandığı için doktor Müşkinaz Hanım dan randevu alarak gittik. Çok memnun kaldık. Oğlumuzun boğaz enfeksiyonu vardı, ateşi 39 dan düşmüyordu, şiddetli ishali vardı, ciğerleri ve burnu çok fena tıkanmıştı. Yemek yiyemiyor uyuyamıyordu. Doktor hanım çok ilgiliydi ve yaptığı tetkik ve açıklamalarla bizi çok rahatlattı. Evde iyilesemeyeceğini düşündüğü için yatırdı ve 4 günde kendine geldi çocuk. Doktor Hanıma, asistanı Sema Hanıma çocuk servisindeki tüm hemşirelere tekrar tekrar tesekkür ederiz ilgi ve güler yüzleri için. Yemekler de çok güzeldi. Eksik birşey yokmu derseniz temizlik konusu daha titizlikle yapılabilirdi diyebilirim.

Ergün GÖK – 3 hafta önce
Eşimin doğumu bu hastanede geçti.Doç. Dr. Mehmet Akif Sargın’a en başından beri ilgisi olsun takibi olsun hastaya yaklaşımı olsun minnettarız. Riskli olan sezeryanı bilgi birikim ve tecrübesiyle mükemmel şekilde halletti. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Ayrıca hastanede kaldığımız süre boyunca 24 saat bizimle ilgilenen , istediğimiz dakika gelen herşekilde yardımcı olan hep güleryüzlü olan tuğçe,selin,büşra,merve,hülya ve ismini hatırlayamadığım diğer hemşire arkadaşlara da çok teşekkür ederiz. Unutmadan söyleyim 5 yıldızlı otel konforunda bi hastane. Hizmetliler olsun temizlik ve yemekler olsun herşey harikaydı.Allah hepinizden razı olsun. İyi ki sizleri tercih etmişiz

Efe Can Belge – 6 gün önce
Eşim bu hastanede 03.02.2022 tarihinde sezaryen ile doğum yaptı. Rahim yapısı ve plasenta yerleşim yeri kaynakli zorlu bir ameliyat sürecinin yanı sıra, oğlum da doğum öncesi anne karnında kaptığı enfeksiyon sebebiyle 12 gün küvezde kaldı. Bu süreçte, Kadın Doğum Doç. Dr. Ahter Tanay Tayyar ve yardımcısı Sena Hanım ile Aycan hemşire başta olmak üzere; Tuğçe, Nesrin, İlayda, Gizem, Büşra ve Merve hemşireler bizimle oldukça yakından ilgilendiler. Tıbbi olarak yapılabileceklere ilaveten, verdikleri manevi destek ve gösterdikleri yakın/samimi ilgi sayesinde bu zorlu süreci atlattık. Yenidoğan yoğun bakım bölümünde görev yapan Dr. Elvis Bey de son derece ilgili, titiz, prensip ve empati sahibi bir hekim. Oğlumuzun tedavi sürecinde yaptığı bilgilendirmeler oldukça tatmin ediciydi. Sonuç olarak, anne ve baba adaylarına tavsiye edeceğim bir hastane WM Medical Park Maltepe.

ezgi gelec – 3 hafta önce
Check-up için asla gelmeyin. Ücretini peşin aldıkları hizmeti ilk günde bitiremediler. İkinci gün buradayız. İşimizden geri kaldık. Tam saatinde olan randevularda doktorlar yerinde yok.

Kadın Doğum Uzmanı çocuk yaparsam kistlerimin geçeceği hakkında cahilce yorumlar yapıp beni çocuk doğurmaya ikna etmeye çalıştı. Kök nedene inmedi bile. Beni eksik ve düşük hissettirdi. Aile mahremiyeti hakkında konuşulmayacağını zaten bilmiyorlar.

Kayıt konusu ayrı bir sorun. Check up’da kayıt olmamasına rağmen sıralarda bekletildik. Randevu saatleri kaydı. 3 tane doktora ise zaten ulaşamadık. Vaktiniz ve paranız değerliyse buraya gelmeyin. 3 yıl aradan sonra ülkemizdeyiz ve yine kötü tecrübeler yaşıyoruz.
1

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir