Yenice Devlet Hastanesi Çanakkalenin yenice  ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Kurtuluş, Yenice Balıkesir Asfaltı Cd. No:54, 17550 Yenice/Çanakkale

Telefon:02864743010

Hizmet Saatleri:7/24

Yenice Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Yenice Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri:

metin tekin – 3 ay önce
Doktorların güler yüzlü ve bilgili olması çok hoşumuza gitti
S.Tolga Çetintaş – bir yıl önce
Uzman doktor yok, ya ağrı kesici verip eve gönderiyorlar, ya serum bağlıyorlar, yada Çanakkale Devlet Hastanesine sevk ediyorlar.
Fatih Eker – 2 yıl önce
Yenice devlet hastahanesi yeni binası çok güzel olmuş. Yapanların eline sağlık.
ramazan vural – 7 yıl önce
Kızımla diş doktarina geldik
Mehmet Engin Ozen – bir gün önce
Allah eksikliğini göstermesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir