Yenişehir devlet hastanesi Bursanın Yenişehir ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yenişehir devlet hastanesi  Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Yüzüncüyıl, 16900 Yenişehir/Bursa

Telefon:+902247730054

Hizmet Saatleri: 24 saat açık

  Yenişehir devlet hastanesi YOL TARİFİ

  Yenişehir devlet hastanesi

Yorumları-Şikayetleri

Kürşat Özdemir – 2 yıl önce
Öncelikle yeni Devlet Hastanemiz Yenişehir ilçesine hayırlı olsun. Yorumum biraz olumsuz olacak ama Hastane için değil, vatandaş için. Açılalı birkaç gün olmuş bu güzel hastane binasının tuvaletlerinin bu kadar pis olması hiçbir şekilde izah edilemez. Bu tamamen halkımızın temizlik anlayışını olumsuz yönde ortaya koyan bir durum. Ortak kullanım alanlarını temiz kullanmak hepimizin görevi ve artık bunların aşılmış olması gerekir. Nasıl olsa birileri gelip temizleyecek mantığıyla sifonun düğmesine bile basmamak çok ayıp. Bu hastaneye tedavi için gelen herkes evi gibi görmeli ve evindeki tuvaleti kullandığı gibi kullanmalı. Lütfen sadece hastane değil tüm kamu mallarını, ortak kullanım alanlarını temiz, daha dikkatli ve birbirimize saygı çerçevesinde kullanalım. Açıkçası milletimize bu tür bir davranışı yakıştıramıyorum. Herkese saygılar.
Yasin ustaoğlu – 2 yıl önce
Son derece modern bir hastane
mehmet caba – 4 ay önce
Her türlü sağlık yardımı alabilirsiniz
Resul aydın – bir yıl önce
Hastane büyük güzel ama hastaneye gelecek doktor yok hangi bölüme bakıyorsan sıra yok randevu yok doktor yok adamlar 3 aylığına izne çıkıyorlar yerine bakacak doktor istemiyorlar ondan sonra ilaçları yazdırmak için bursaya yada İnegöle git saolun yaa sizin gibi bir devlet bakanımız olduğu için aldığınız maaşlar haram zıkkım olsun
Metin Sakarya – bir ay önce
Bir mudet fizik tedavi gordum
Yasemin Davran – 4 ay önce
İnegöl deki hastanede çok çok daha güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir