Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Üniversiteler, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 552 60 00 

Hizmet saatleri: 08.00-18:00

 

Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi  YOL TARİFİ

Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi 

Yorumları-şikayetleri

legenstinson-6 ay önce
Sözde 19.50da randevu bı 15 dk icerde zuma oyunundaki topların dizilişi gibi içerde sıra bekledim. 2. doz çok fenaymis ama hee 1-2 gün toparlayamadim ölüyorum sandım. Güzel deneyimdi.
aYŞe aYŞe-2 ay önce
Gerçekten yüksek güvenlikli doktor, hemşire kimseye ulaşılamıyor. Hastayla ilgili bilgi vermek ve almak imkansız.
Kayhan KILIÇ-8 ay önce
Aşı dolayısıyla gittim. Herşey muntazam, olması gerektiği gibi ve çok hızlı ilerliyor. Yol gosterenler, sağlık calisanlari Güler yüzlü ve yardımsever. Aracı park ettikten sonra form doldurmak, sıraya girmek ve aşı yaptırmak 10 dakikada bitiyor. 15 dakika da ne olur ne olmaz diye bekliyorsunuz. Tek sıkıntı araç park yeri, ama sirkülasyon çok fazla olduğu için bir şekilde yer buluyorsunuz..
Yiğit KO-3 ay önce
Hastane güzel, temiz. Çalışanlar güler yüzlü. Doktorları iyi, yardımsever.
aydın yıldız-6 ay önce
Yarın 2. doz için gidiyorum. Sadece Biontech. Bayramdan sonraki işlemlerde randevu istiyorlar randevusuz gitmeyin. Önceden bu kadar kalabalık değildi orası randevu da istemiyorlardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir