Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi muayene ücreti

Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Yüreğir Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Yüreğir Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi
ASM Tel: 3223292968
Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi ili: Adana
Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi ilçesi: Yüreğir
Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi Adresi: S. Eyyubi Mh. Şehit Jand. Mustafa Göksel Cd. 1234 Sk. No 126 Yüreğir/adana
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : yüreğir Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Adana Aile Sağlık Merkezleri,

Selahattin Eyyubi Aile Sağliği Merkezi Doktorları

Osman Artar
Ali Can
Tülin Şen
Merthan Tunay
Dilek Gülek

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir