5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Dulkadiroğlu 5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı 5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. 5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Dulkadiroğlu 5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: 5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03442321408
5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi ili: Kahramanmaraş
5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Dulkadiroğlu
5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Bahçelievler Mah. 9018. Sok. No: 29
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : dulkadiroğlu Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kahramanmaraş Aile Sağlık Merkezleri,

5 Nolu Faruk Arıkan Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Emine Ağaoğlu
Gülşen İnandı
Hatice Kum
Hilal Deveci
Kerim Sezer Tanrıbilir
Muhammed Mustafa Beyoğlu
Sinancem Koşar

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir