6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti

6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi birinci basamak sağlık hizmetleri kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenden dolayı Dulkadiroğlu 6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi Devlet kurumunda alacağınız hizmetler ücretsizdir. Bundan Dolayı 6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi sağlık kurumunda muayeneler için veya sonradan sizden herhangi bir ücret istenmez.

Sigortasızlar için ücreti Nedir?

6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi de Sigortalı olmanız veya sigortasız olmanız farketmeksizin hekimliği ve Aile Sağlık Merkezi gibi devlet kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz Bir şekilde Faydalanabilirsiniz.

6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi muayene ücreti Ne Kadar

Aile hekimlikleri Devletin birinci basamak olarak kategorize ettiği sağlık hizmetlerinden sayıldığı için katılım payından muaftır ve Her hangi bir ücret alınmaz. 6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi gibi kurumlarda gerçekleşen muayeneler veya tedaviler için herhangi bir ücret yansımaz. Kişi Aktif sigortalı olsa da olmasa da Dulkadiroğlu 6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi aile hekimi veya hizmet ücreti alınmamaktadır.

Asm Adi: 6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi
ASM Tel: 03442414242
6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi ili: Kahramanmaraş
6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi ilçesi: Dulkadiroğlu
6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi Adresi: Divanlı Mah. Maşallah Cad. No: 2
Kategori : Aile Sağlık Merkezi


|

Arama Terimleri : dulkadiroğlu Aile Sağlık Merkezi,Aile Sağlık Merkezi,Sağlık Ocağı,Kahramanmaraş Aile Sağlık Merkezleri,

6 Nolu Hacı Şaban Gemci Aile Sağlığı Merkezi Doktorları

Abdullah Bilal
Ahmet Parlakyiğit
Cemal Akgül
Fatih Mutlupoyraz
Fuat Akben
Murat Coşkun
Ökkeş Yalçınkaya

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir