Acıbadem Ankara Hastanesi Ankara’nın Bala ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Acıbadem Ankara Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Acıbadem Ankara Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Yukarı Dikmen, Tevfik Kış Cd No:6, 06450 Çankaya/Ankara

Telefon: +903125934444

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Acıbadem Ankara Hastanesi YOL TARİFİ

Acıbadem Ankara Hastanesi 

Yorumları-şikayetleri

Clementine Tine-2 hafta önce

Önce telefonda merkezden COVID testi ile ilgili fiyat bilgisi alıp gittim. Yollar kapalı, karlı konumda zorlanarak vardığım hastanede iki katı fiyat söylendi. Bu çalışanlar aynı sistemden fiyatlara ulaşmıyor mu? Zamdan neden herkesin haberi yok? Oraya kadar bu fiyatı duysaydım gitmezdim, başka bir hastaneyi tercih ederdim. Çalışanlara da bunu belirttim ama çok normal karşıladılar bu durumu!

Ezgi Yıldız Öztürk-bir hafta önce

YENİ

Başta babamın diz protez ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştiren, öncesinde ve sonrasında ilgisini eksik etmeyen Prof. Dr. Murat Bozkurt hocamız olmak üzere, hastane sürecinde bizimle en iyi şekilde ilgilenen Acıbadem hemşireleri Burkay Toruk, Yavuz Çelik, Emrah Sekmen, Şevval Halil, Başak Üzel, Berkay Önal, Ayşegül Dinçer ve Tuğçe Varol’a ilgi, alaka ve özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız…

Gulfem Isiklar Alptekin-2 ay önce

Annem Birgül Işıklar’ı Kasım 2021’de endovenöz lazer ablazyonu girişimi ve miniflebektomi sonrası sağlığına kavuşturan Prof. Dr. Ufuk Demirkılıç olmak üzere, ameliyat hemşiresi Didem hanım, ameliyathane görevlisi Berrin hanım, kat hemşireleri Buket Mansuroğlu, Beyzanur Sucu, narkozitör Özgür Canoler ve bütün Ankara Acıbadem Hastanesi personeline sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Tüm süreçten çok memnun kaldık.

ZUHAL-5 ay önce

Ortopedi ameliyatı oldum. Bu sürein başından sonuna kadar özenli bir çalışma sergileyen personele çok teşekkür ediyorum. Ameliyatını başarıyla gerçekleştiren Dr. Kadir Bey, odada bakımımı üstlenen Emrah ve Yavuz Beyler, Tuğçe Hanım güleryüzlü ve sorumluluklarının bilincinde davranışlarıyla hiçbir sorun yaşamadan taburcu olmamı sağladılar. İyi ki varsınız, bu sektörün sizler gibi işini sevgiyle yapan insanlara çok ihtiyacı var.

Celal Aslan-bir ay önce

Başta mustafa uğur altuğ hocamıza teşekkür eder başarıların devamını dileriz başak hemşire emre hemşir burak hemşir yavuz hemşir diğer sağlık personellerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz

 

İşletme sahibinin yanıtı -bir ay önce

Merhaba, bildiriminiz tarafımıza ulaştı. Görüşleriniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir