Medicana Ankara Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Medicana Ankara Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Medicana Ankara Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Söğütözü, 2176. Sk. No: 3, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon: +908504606334

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Medicana Ankara Hastanesi YOL TARİFİ

Medicana Ankara Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Mustafa Çakır-2 ay önce
Doğum paketi aldık bu hastanede den. Her muayenede 2 3 gün önceden randevü almamıza rağmen minimum 15 dk gidip kalabalıkta bekledik. Kimlik veriyorsunuz ve en az 15 20 dk lık bekleyişe geçiyorsunuz. Özel hastane değil mi sıra beklememek için geliyoruz zaten ama bunu önleyemiyorlar. Doğum dan önce doktor saat verdi sabah 8 de burda olun yatışa alcaz dedi. Sabah 07.45 de hazır bulunduk doktor bizi yatış bölümüne sevk edip bu hastayı acilen yatışa alın dedi 41 haftayı geçmişti çünkü. 8 de denilen yatış için 3 bucuk saat bekledik. 11.30 11.45 arası yatışa aldılar. Muayene dönemlerinden belliydi zaten sizin verdiğiniz para veya aciliyetiniz hiç önemli değil 41 haftalık hamile yi 8 de burda ol deyip 3 bucuk saat bekletiyorlar. Doğum sonrası için de 2 gün yatış hakkımız olmasına rağmen 1 gün sonra taburcu ettiler sistemden. Biz yatış hakkımız var dediysek de yaptırım uyguladılar. Bebeğe mama istiyoruz taburcu edildiniz dediler odaya yemek istedik yemek gelmedi. 1 günlük bebeğe mama vermekten aciz para odaklı bir hastane. Ama Doktor lar çok kaliteli. Süleyman Akarsu bizim doktorumuzdu çok kaliteli bir doktor. Ama hastanede çalışan personel ve işleyiş berbat ötesi. Ben hem para veririm hemde paşa paşa beklerim diyorsanız doktorlar iyi. Ama bu bekleyiş e biz hamilelikte sabrettik ama doğum günü 3.5 saat beklemek çok zordu.
İşletme sahibinin yanıtı2 ay önce
Merhaba, bildiriminizle ilgili sürecin incelenebilmesi için iletişim bilgilerinizi [email protected] adresi üzerinden bizlerle paylaşmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz.
Sıdıka Meral-2 ay önce
Tedavi sürecime 5 üzerinden 0 verebilsem onu vericem maalesef 1 veriyorum. Ciddi ağrılarla gittim kadın doğum doktoruma. Başlangıçta tahliller istedi ancak tanıyı düzgün yazmadığı için istenilen tahlillerin bir kısmını özel sağlık sigortam karşılamadı. Sonradan düzeltmesini talep etmek zorunda kaldım ancak hasta olduğum için ödediğim ekstra paranın iadesi için uğraşamadım. Bekledikçe şiddetlenen ve kötüleşen ağrılarım için doğru tanı koyulmadığı için “Rahmindeki kist geçici bir tür, geçmiş görünüyor. Tekrar çıkarsa gelebilirsin” denilerek; şikayetim bir çözüme kavuşturulmadı. “Şikayetim devam ediyor, Ağrılarım çok şiddetli geçiyor bari bir ağrı kesici yazın, ağrı kesicim kalmadı günlerdir kullanmaktan” diye yorum yapacak hale gelmeme, aynı ağrılardan başka bir hastaneye acile gitmeme sebep olan bir sürece tabii kaldım. Anlamsızca sürekli bir tahlil yaptırma çabasından, özellikle hasta olduğum süreçte çok yoruldum. Son raddede teşhis koyulmadığı için “ameliyat yapılabilir, hastaneye yatışını isteyebiliriz “yanıtını aldım. Sonuç olarak ağrılarımla girdiğim hastaneden ağrılarımla çıktım. Başka bir hastaneye gidip aslında enfeksiyon olduğunu öğrendim.
İşletme sahibinin yanıtı2 ay önce
Merhaba, bildiriminizle ilgili sürecin incelenebilmesi için iletişim bilgilerinizi [email protected] adresi üzerinden bizlerle paylaşmanızı rica eder, sağlıklı günler dileriz.
Betül Demirtaş-2 hafta önce
Annem aylardır tedavi görüyor hastanede bikere adam akıllı yemek çıktığını görmedim resmen iğrenç yapan aşçının değişmesi lazım hastaya mı yediriyorlar köpeğe mi anlamış değilim rezalet… Ha ayrıca annem tedavi alırken hastanede corona oldu yeterli önlemleri almıyorsunuz coronalı insanı çalıştırıyorsunuz. Lütfen gereğine bakın hiç ama hiç memnun kalmadım şikayet edeceğim.
Yerel Rehber-bir ay önce
Dedemin hastalığında işini gerçekten bilen iyi bir doktor orada olmasa adımımı atmazdım. Neredeyse oraya giderdim. Aslında serzenişim doktorun pahalı olması değil normal hastane hizmetlerinin (ekg, kan tahlili, holter hele odada kalış vs) inanılmaz yüksek oluşundandır. Kaldı ki zaten bunlardan kurtuluş olmuyor o hengamede, yaşlı hastası olmuş olanlar bilirler. Bence tam anlamıyla bir ticarethane mantığında ama iyi hizmet veriyor. Bu anlamda başarılı. Ne yazıkki feci bir otopark sorunu var. Bu kadar kalabalık bir hastanenin doğru düzgün park imkanları olması gerekirdi.
Azra Duru SÜME-bir ay önce
Bugün kızımı Ankara medicana hastanesine götürdüm İnfulanza testi (Domuz Gribi) testi istendi. Her özel hastanede uygulan ve 150tl. olan bu test burada 330tl.ye yapılıyor. Neredeyse 3 katı. Benim anlayamadığım diğer hastanelerden ne farkı var acaba? Altın dan yapılmış aletlerle mi bakılıyor. Gerçekten bu kadarı da fazla ve insafsızlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir