İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Adatepe Semt Polikliniği ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Adatepe Semt Polikliniği Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Feyzullah, 14, Oğuzhanlı Cd., 34843 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:00 – 16:30

Telefon: (0216) 457 44 03

Adatepe Semt Polikliniği YOL TARİFİ 

Adatepe Semt Polikliniği YORUMLARI 

mustafa çetinkaya – bir ay önce
Mümkünse başka hastaneye randevu alın. Ya da ilk işiniz kayıt yaptırmak olsun. Girişteki danışmada geleni gideni yanlış yönlendiriyor. Hastanenin işleyişi hakkında zerre bilgisiyok. Yaklaşık 40 dk.boşyere dokdorun kapısında bekledik. Defalarca kendisine kayıt yaptırıp yaptırmayacağımızı sorduk, bize ekranda isminiz çıkacak diye bekletti. Daha sonra kayıt yaptırmaya gittiğimizde ters konuşan bayan personel herkesi “neden kayıt yaptırmak için bu kadar beklediniz diyerek azarlıyordu.

• Can Sings Whence • – bir ay önce
Maltepe ilçesi Adatepe semtinde minibüs yoluna 250 m mesafede yer almaktadır.yaninulasim imkanı çok daha olan bir semt polikliniği olup eskiden burası Kızılay Adatepe tıp merkezi adı ile geçiyordu.su anda semt poliklinigine donsturulmus.zaten bu bölge için gerekli bir ploklinik .doktorları ve calisanlari ilgili ve guletyuzlu .hastane çok temiz ve hijyenik.covid 19 önlemleri tam olarak alınmış ve uyuluyor.guvenle tedavi olabilirsiniz

S Ö – 2 ay önce
Can Bilginer adlı kadın doğum doktorunun ilgisi çok kötü. Keyfi isterse sizle ilgileniyor. Saatimde gelmeme rağmen 30dk bir kişiyle sadece boş konuştular. Kapıda olduğum için konuşmaları duydum. Artık tıklayıp böldüm kapısını, biz seslendik kimse yoktu diyor. İki kere daha gittim öncesinde sürekli hemşire yok diyor. Ordaki hemşireler kimse onların aldığı paranın… Durumunuz çok acilse maalesef bunlara gitmeyin.

David Villa – 4 ay önce
Hastami buraya muayene için getirdim nöroloji polikliniğine.. Hasta mahremiyeti denen bişey yok kapı zaten ardına kadar açıkta bide tam muayene anında odaya güvenlik midir danışman mıdır birisi girdi başladilar doktorla gülerek muhabbet etmeye hastam orda derdini anlatıyor doktor ” hmm peki evet öyle mi” diyerek geçiştiriyor kafası hasta da değil o adamda yıllardır hastane hastane süründuk ama ilk defa böyle bişey gördüm. Dayanamayip biz gidelim isterseniz siz sohbetinize devam edin diyip çıkacaktım ama yapamadim bi dünya yol gelmiştik. Yorumu size bırakıyorum ister gidin ister gitmeyin ilgi alaka 0 Memnun değiliz

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir