İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Cevizli, Talatpaşa Cd No : 75 D:B Blok, 34846 Maltepe/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Ataköy 7-8-9-10 ve yakındaki bölgeler

Saatler: 08:30 – 17:30

Telefon: (0216) 457 37 37

İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ YOL TARİFİ 

İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ YORUMLARI 

Melike Efe – bir ay önce
26 Ağustos 2021 tarihinde kemoterapi tedavim başladı , ilk günden bu zamana kadar Kemoterapi Servisi çalışanlarına ilk karşılama da Turgay Beyin kayıtları açmasıyla başlıyor ve ekip arkadaşlarıyla birlikte harika bir şekilde ilgiyle koordine ediyorlar ve hastayla iletişime geçiyorlar. Daha sonra Kemoterapi servisine geçiyorsunuz canım güzeller güzeli melek hemşirelerimin karşılamısıyla Şifa gününüz başlıyor. Canım Serap Hemşirem, Sinem Hemşirem, Canım İrem Hemşirem, Hayriye Hemşirem, Gül Hemşirem, Elif Hemşirem, Zeynep Hemşirem ve İmran Hemşirem işinizi o kadar hakkıyla büyük bir titizlikle yapıyorsunuz ki hakkınız ödenmez. Naifliğiniz, güler yüzünüz, hastalarla iletişiminiz harika ne kadar teşekkür etsem az. Çok sevgili Nebahat Hanım ve Filiz Hanım harikasınız emeklerinize sağlık. Onkoloğum Dr. Sinemis Hocam, Dr. Dr. Cömert Hocam ve Dr.Gülbin Hocam kan değerlerimize bakıp 1 haftayı nasıl geçirdiğimiz hakkında bizden bilgiler alıyorlar ve dikkat etmemiz gereken şeyleri söyleyip, bir nevi Şifa dakikalarıyla bizi huzurla hemşirelerimize emanet edip. Şifamızı almaya başlıyoruz. Hepiniz işinizi hakkıyla yapan çok güzel insanlarsınız . Bazı Şifa günlerinde güzeller güzeli Piskolog canım Merve Hanımla çok samimi sıcak kısa sohbetler edip gününüzü taçlandırıyorsunuz. İyi ki sizi tanıdım güzel kalpli naif Merve Hanım🙏 Naçizane diğer hastalara söylemem gereken şey lütfen Doktorlarımız , ,Hemşirelerimizin ve Psikoloğunuzun söylediği herşeyi çok dikkatli dinleyin. Yapılmaması gerekenleri yapmayın. İnanın o zaman çok daha konforlu bir şekilde bu süreci geçireceksiniz. Hepimize sağlıklı sıhhatli güzel bir ömür diliyorum🙏

MOHAMMAD SHAKER – bir ay önce
anbul Onkoloji Hastanesi Tıp Merkezi olarak 2008 yılı Ocak ayında İstanbul’ un oldukça merkezi bir noktası olan Maltepede; E5 Çevreyolu ve Metro istasyonuna yaklaşık 100 metre mesafede kurulmuş, 2015 Ağustos ayından itibaren ise Hastane olarak hasta kabulüne başlamıştır.

Tamamen yeniden inşa edilen İSTANBUL ONKOLOJİ HASTANESİ binası; en ileri teknolojik alt yapıyı içinde barındıran ‘’HASTANE BİNASI ’’ standartlarına sahip olup, hastaların güvenlik ve konforları ile ilgili her türlü detay düşünülmüştür.

Alt yapımız hem ayaktan hem yatan hastalara günümüzün en ileri teknolojilerini sunmaktadır. Misafirlerimizin konforlu, güvenilir ve hijyenik ortamlarda ağırlanmaları ilke edinilmiştir.

Ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerimizdeki ileri teknolojik donanım, ameliyatların riskini en aza indirirken, hijyen en üst düzeyde olacak şekilde planlanmıştır.

Hastanemizde uygulanan her türlü tanı ve tedavi, konusunda uzman ekiplerle ve en ileri teknoloji ile sunulmaktadır.

Uzun yılların tecrübesi ile özellikle Onkolojik hastaların tanı ve tedavileri multidisipliner bir yaklaşımla, uzman ekipler tarafından planlanmaktadır.

Hastanemiz; bilimsellik ve etik ilkelerden asla ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, hasta memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla, hastaya en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahiptir.

Izel potur – 2 hafta önce
Dr. Bülent Saçak beye meme küçültme ameliyatı oldum. İlk günden itibaren 0 acı ve ağrı ile kontrollerimi bitirdik. Ameliyat öncesi ve sonrası yaptığı bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. Daha iyi bir doktora denk gelemezdim.

İşletme sahibinin yanıtı :
Değerli görüşleriniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz

SM Paylaşım – 2 ay önce
çok kötü bir hastenedir. 4. seviye kanser hastalarına denek muamelesi yapıp üzerlerinde her türlü tedaviyi denerler. hastane çalışanları ( hasta bakcılar veya hemşirelerden bahsetmiyorum şu doktor odalarının önünde gezinen değnekçi kılıklılar) saygısız ve kanser hastalarıyla nasıl konuşlacağını bile bilmeyen elemanlardan oluşmaktadır. hastanede yatış alırsanız doktorlar sabahları viziteye gelir hiçbir sorunuza doğru düzgün cevap vermez bir de üzerine size 1 yıldan beri piyasadan kalkmış ilaçları reçetelendirirler. kadrosu oldukça kötüdür. “4. seviyede nasıl beslenme olmalı?” sorusuna “siz yiyin eğer tuvalete çıkamazsanız o zaman o yediğiniz şeyi bir daha yemeyin” gibi ultra zeka gerektiren cevaplar alırsınız.
hastanenin başhekimi taflan hoca’ya da bir şeyler olmuş. önceki gün gördüğü hastasını hatırlamaz hastasını görmeden önce açıp da dosyasını okumaz. onkoloji hastenesi olduğu için çoğunlukla istatiski çalışma yaptıklarını düşünüyorum. yani bunlar zaten yolun yolcusu yapcak bişe yok yeaa şeklinde.
sgk ile anlaşması olduğu için gariban halkın maalesef çok da tercih şansı yoktur.
allah düşürmesin. daha fazla rezillik duymak isteyenler yeşillendirebilirler.

Birol Şahin – bir ay önce
Hasta canı bu kadar göz ardı edilmemeli. Hem Kızılaya kan bağışı iste, hem de bağış kanını para ile sat! Bu böyle olmaz. Siz canı ile uğraşan insanların kendini bir umut kurtarma kapısısınız. Hadi herşeyi geçiyorum para istemenin haricinde fatura istendiğinde neden vermiyorsunuz. Kokuşmuş bir düzen var burada. Canının kıymetini önemsemeyenin yolu açık olsun

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir