Akropol Hastanesi NeredeAkropol Hastanesi Nerede

Akrapo Hastanesi Ankara’nın Altındağ ilçesinde hizmet veren özel bir hastanedir. Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan Akropol Hastanesi ‘’Sağlık Kompleksi’’ grubu olarak; 20 yılı aşkın bir süredir, sağlık sektöründe dünyadaki en yeni teknolojik gelişmeleri Ülkemizin önde gelen sağlık kurumlarında tanışmış ve yaygın olarak kullanılmalarını sağlamış bulunmaktadır. Modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda yüksek kaliteli hizmeti sunarak, hasta sayısını ve talebi artırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Konusunda bilgi ve beceri birikiminin, birinci elden topluma sunulmasının halkımızın sağlık düzeyi ve yaşam kalitesini yükseltmekte önemli bir katkı sağlayacağına inanan grup; uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 50 tek kişilik hasta odası,3 ameliyathanesi olan büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Akropol hastanesinde sunulan sağlık hizmetinde gösterdiğimiz üstün başarıları daha üst noktalara taşımaya devam etmektedir.

Adres: Aydınlıkevler, Uzayan Sk. No:99, 06130 Altındağ/Ankara

Telefon: +903122079000

Hizmet saatleri:  24 Saat açık.

 

Akropol Hastanesi YOL TARİFİ

Akropol Hastanesi

Yorumları- şikayetleri

Çiğdem Orhan-6 ay önce

1 yıldız bile haketmiyorlar.Ozel hastane degil sanki degil 20 yıl onceki sağlık sisteminden kopup gelmiş izbe devlet hastanesi.Surekli sizden para talep ediliyor. En son annem icin yaptırdığımız bir ilacın raporu icin gezmeden 25 TL daha para istendi. Doktor muayene ücreti haricinde yazdığı rapor icin istenilen bu parayı ödedikten sonra fatura istedim.Fatura üstünde 23TL olarak değişen rakamın yanında hastane destek paket bedeli olrak birr ibare vardı.Bunun be olduğunu sorduğumda açıklama alamadım ve itiraz ettiğimde para iadesi yaptılar.

Yüksel Maden-4 ay önce

Kurumsallıktan çok uzak sadece para kazanmak için yapılmış hizmetin ikinci hatta üçüncü sırada yeraldığı bir hastane. Binası dar ve işlevsiz. Aydınlıkevler bölgesinde belkide alternatifleri olmadığı için müşteri memnuniyetini hiç sallamıyorlar. Dilerim bölge daha büyük, düzgün bir binada hizmet veren insan odaklı bir hastaneye kavuşur.

Kasım Efe-4 ay önce

10 gün önce taburcu oldum önce biraz tereddütlü gittim hastaneye tün önyargılarımı kırdığın için sana teşekkür ederim Mahmut hemşire az kalır yeri geldi abi yeri geldi kardeş oldun sen kadar ilgili şefkatlisen ayakta alkışlıyorum hakkını helal et.adamsın reis hala arada halimizi soran bir hemşireye bina olarak anlatmaya satırlar yetmez.

Kaan Buyruk-10 ay önce

Özel hastaneden hizmet beklersiniz dimi hastane düzgün çıktı bile alamıyor. İnsanlar sokaktan toplanmış kurumsal olmayan aile tarzı bir binaya toplanıp girişine hastane diye tabela asılmış komik bir kurum. Güvenip sağlığınızı emanet etmeyin muamele yok hatalarını bile kabul etmiyorlar zaten. Test alamaz muayene edemez ne biçim bir yer ya bu

Dürdane Duman– 1 yıl önce

Aydınlıkevler Mahallemıde yenı hizmete gıren Akropol hastahanesinde Fızık Tedavı Bolum unde tedavıme başladım bu gun 8. gunumde memnuyetımı bıldırırım. Bu pandemı döneminde temızlıgı ,hıjyen mesafe ve maskelı ınsanı davranışlarıyla şiddetle tavsıye edıyorum.. Doktorumuz Reyhan Tuncay hnm a sekreter Selen ve Zeliha hnm Ile girişte bızlerı karşılayan Gülşen hnm Onur bey e tesekkurler Benı güleryüzle elındekı aletlerle sağlığıma kavuşturmaya gayret eden fızyoterapıst Şimal kızıma da teşekkurler. Dürdane Duman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir