Aksu Semt Polikliniği Antalya Aksu ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Aksu Semt Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Çalkaya, Mevlana Cd., 07112 Aksu/Antalya

Telefon: +902424263183

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Aksu Semt Polikliniği  YOL TARİFİ 

Aksu Semt Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Hüseyin Emre Gökçimen – 7 ay önce
Grip olduğum halde hiçbir ilaç bile yazmadan tahlil yaptırın burada yok diyerek başlarından gönderiyorlar. Bu polikliniği neden açtılar çok merak ediyorum zaten sadece acil var.
Aras Uludağ – 2 yıl önce
Teşhis: Yumuşak doku enfeksiyonu. Reçete: Ayak mantarı kremi. Bilmesem, kullansam gelecek haftaya kolumu keserler. Gidin düzgün bir yerde muayene olun. Buraya bulaşmayın.
Kadir Efe – 2 yıl önce
Hayatımda gördüğüm en pis hastane kalabalık hasta var persone ve doktor yok sağlık ocağından bı tık büyük 50000 nüfuslu bi ilçede küçücük bi hastane
Mehmet Altunbas – 10 ay önce
Sadece acil çalışmakta

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir