Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binasınden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Hacettepe, Hacettepe Hamamönü, Talatpaşa Blv No: 128, 06230 Altındağ/Ankara

Telefon: +903123065000

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası YOL TARİFİ

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Zekai Tahir Burak Ek Binası

Yorumları-şikayetleri

Derin Kuran-3 hafta önce
Covid testi yaptırmak için bi saat sıra bekledim. Kalabalık ve hasta kayıt alanında bir kişi çalışıyor. Bu kalabalıkta hasta olmayan da covid olur Allah korusun.
Ersin anigi-3 ay önce
Bugün muayene için hastaneye gittim. Hemetoloji bölümünü bulana kadar 20 dk kaybettim. Sebebine gelince bilgisiz ilgisiz personel keza onu da bulabilir iseniz . Çünkü bir danışma bir yönlendiren banko yok. Öyle düşünün ki Başhekimlik odasının önünde geçerken sorayım dedim. Bilmiyorum isterseniz kolidorun sonunda güvenlik odası var oraya sorun dedi. İlgili kadın personele bakışımı görmeliydiniz. Neyse güvenlik odasına sordum. Bir kat üste sol sol yapın dedi. Çıktım , bir Allahın kulu yok ki nerde diye sorayim. Birisi burada değil altta ana yola bakan tarafta inin gezmeyin boşuna dedi. İnanın hastanenin dışına çıkıp sorarak yeri buldum. Bu kadar başı bozan bir yönetim, bu kadar boş beleş çalışan ,git gelci vakit öldüren ara hizmet personeli sanırsam başka bir yerde görmem. Siz siz olun hastaneye işiniz düşmeden önce üniversite sınav giriş yerine birgün önceden gidip bakarsınız ya işte misal önce keşif edip gidin derim. Baş hekimliğin bile bilgisiz olduğu yerde kimi kime şikayet edip sorunu bilsinler çözüm üretsin diyerek tenezzül edip şikayet bildirmedim. Belli ki herkez arazi… Hastada Allaha emanet. Ama bir haber kanalına olayı kayda alıp çekmedigime pişmanım.
Meleğin Dünyası-bir hafta önce
Hastane covitden dolayı çok kalabalıktı, ben dermatoloji bölümü burda olduğu için gittim, 15 dakikada hallettim işimi, dermatoloji doktoru çok ilgili kibar ve işini severek yapan biriydi, ben memnun kaldım, 3 yıldız binanın sistemin ortamın yıkıklığından..
Cihan Sezgin-2 ay önce
Bir yıldıza değmez, test ücreti haftada bir kez artacak, ayrı testler verilecek, verilen para dışarıdan tahsil edilmeyecek ama eşiniz bile içeri giremeyecek ama 2’den fazla içeri giremezsiniz. dakika ve eğer B-ultrason yapıyorsanız, elektrikle bile dışarı çıkabilirsiniz. Randevunuzu zamanında almış olsanız bile gereksiz yere bekliyorsunuz. Onlar sadece para kazanmak için, hastalara yardım etmekte hiç zorlanmıyorlar, diyorlar, beğenmiyorsanız şikayet etmekte özgürsünüz, o kadar! Hepsi bu.” Çok rahat! Ne olur ne olmaz diye sağında ve solunda programları var. Ancak ben doktor demeyeceğim Allah bu zihniyeti insanlara nasip etsin. En mutluya ihtiyacınız olduğunda üzerinizde baskı hissedeceksiniz.
Türkçe Rap 48-bir ay önce
Suriyeliler ile dolu ve hasta olmayanın hasta olarak çıktığı hastane. Çok ama çok pis bir turist olarak gelsem Afganistan hindistan hastanesi felan zannederim mecburiyet dışında girmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir