Özel Prof. Dr. Meltem Önder Polikliniği Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı , etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Prof. Dr. Meltem Önder Polikliniğinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Prof. Dr. Meltem Önder Polikliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir sağlık işletmesidir.

Adres: Güzeltepe, No:, Abidin Daver Sk. No:5, 06690 Çankaya

Telefon: +903124400443

Hizmet saatleri:  çarşamba ve pazar günleri kapalıdır.13:00-17:00 arası hizmet vermektedir.

 

Prof. Dr. Meltem Önder Polikliniği YOL TARİFİ

Prof. Dr. Meltem Önder Polikliniği

Yorumları-şikayetleri

Sena G-bir ay önce
Meltem hanıma akne şikayetim için gitmiştim, muayenehane , ilgi ve alaka çok güzel, tedavi sürecini detayıyla anlatıyor , açıklayıcı bilgiler veriyor , hastasına cep telefonunu veriyor , aklımıza takılanları sorabiliyoruz. hastalarına ciddi bir zaman ayırıyor, tedavisine uyumlu olup söylediklerini harfiyen uygulayınca harika sonuçlar alınıyor. Doktorumuzun değerini bilmeliyiz.
Furkan Enes Simsek-bir ay önce
Eşim için çok gelip gittik. Pandemi süresince ilgi alaka 0. Sürekli muayene ücreti öde. Ama hiç bir iyileşme belirtisi alamadık. Hocaya soruyoruz o zaman böyle yapalım dedi. Yine bir muayene ücreti. Kısacası buraya zamanınızı ve paranızı ayırmak pek doğru olmadığını düşünüyorum
gamze bayhan-5 ay önce
Böbrek naklliyim ve kullandığım ilaçlar nedeniyle düzenli dermatolojik muayeneye gitmem gerekiyor. Meltem hocam bu konuda gönül rahatlığı ile danışabileceğim ve bilgisine sonuna kadar güvendiğim bir hoca. Kullandığım ilaçlar nedeniyle oluşabilecek kanser riskine karşı benlerimi kontrol ediyor. Saç ve tırnak muayenemi detaylı yapıyor. Cildim genel olarak hassas. Bazen sadece doğru güneş koruyucu danışmak için bile gittiğim oldu. Kovid döneminde özellikle özel hekimleri devlet hastanesi kalabalığına girmemek amacı ile seçiyoruz. Elbette içinde yaşadığımız sağlık sistemi nedeniyle bu ayrıcalığın maddi bir karşılığının olması çok doğal. Özel hekime verdiğimiz ücret klinik kirası, sekreter calışanların ücretlerini de kapsayan tabip odası tarifesi… Özel hekime bazen sadece bilgi alma amaçlı gittiğimizi biliyoruz. Hekimin uygun gördüğü tedaviyi kısıtlı tıp bilgimizle küçümsemek yıllarca bu kutsal mesleğe ömrünü adamış, insanların derdine derman olmaya çalışan hekimlerimizi derinden yaralayıcı bir tavır ne yazık ki. Meltem hoca dermatoloji konusunda son derece başarılı ve bu alanda uzman hekimler yetiştirmiş biridir. Kendim ve tavsiye ettiğim kişiler Meltem hocamın kliniğinden her zaman mutlu ve şifa bulmuş olarak ayrıldılar.
Mehmet Endülüs-5 ay önce
Muayenehane hemen giriş katta olduğu için erişimi çok kolay. Doktor hanım hem güleryüzlü, hem işini ciddiyetle yapan biri. Kendisini Ankara’daki Amerikalı bir arkadaşımızın tavsiyesiyle keşfettik. Pandemide, hijyen koşullarına tüm çalışanları ile azami özen gösteriliyor olması da hastaların içini ferahlatan önemli bir faktör.
Zeynep Eraslan-10 ay önce
Meltem hoca, hastalarıyla oldukça ilgil, tedavi sürecini detaylarıyla anlatan güleryüzlü alanında çok başarılı bir doktor. Hakkındaki kötü yoruma oldukça şaşırdım. El terlemesi psikolojik nedenlerle de olabildiği gibi oldukça geniş yelpazeli bir durum ve kesin tamamen bir çözümü olamayabiliyor buna karşılık Meltem hocam en etkili tedavileri detaylarıyla anlattı ki kendisinin bu konuda(hiperhidroz) yayımlanmış bir makalesi de var. Ayrıca her soruma bütün samimiyetiyle cevap verdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız Meltem hocam..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir