Özel Ankara Gastroenteroloji Ve Ercp Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. SizlerdeAnkara Gastroenteroloji Ve Ercp Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Ankara Gastroenteroloji Ve Ercp Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir tıp merkezidir.

Adres:Balgat, Osmanlı Cd. No:12, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon:+903122840360

Hizmet saatleri:08.00-16.00 ve pazar günleri kapalıdır.

 

Ankara Gastroenteroloji Ve Ercp Merkezi YOL TARİFİ

Ankara Gastroenteroloji Ve Ercp Merkezi

Yorumları-şikayetleri

Timur Yıldırım-3 ay önce
Yıllar önce bana ısrarla kolonoskopi yapıp hayatımı kurtaran doktordur. Rahatsızlığım nedeni ile gitmediğim gastro doktoru kalmadı ama hep dönüp dolaşıp ona gittik. Allah binlerce kere razı olsun. Hem güler yüzlü hem bilgili hem paragöz olmayan bir hocadır kendisi. PAMUK DE DEEEE Rabbim sana uzun ve sağlıklı ömürler versin.
Sulhiye Bil-7 ay önce
Burhan Bey annemi muayene etmişti. Buradaki güzel yorumlara güvenerek gittik fakat bize aynı özveriyi göstermedi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çünkü annemin sıfıra yaklaşmış kan değerlerine normal diyerek gönderdi ve bizim ısrarımızla sadece bir mide ilacı yazarak geçiştirdi. Tavsiyem, canını seven ve gerçek bir tedavi almak isteyen giderken düşünsün…
Merve Mert-8 ay önce
1 Haziran Salı günü 16:30 da Burhan Hoca için randevum vardı 16:15’ te merkezin önündeydim fakat gittiğimde şok oldum. Kapı duvar, kapatıp gitmişler, artık hasta yok diye erkenden mi kapatıp gittiler beklemek mi istemedi çalışanlar bilemeyeceğim. Keşke önceden arayıp bilgilendirme yapsalardı ama bu hareketi yapan bir kurumdan bu inceliği beklemekte benim saflığım diyelim. Yaktığınız benzin parasına yazık. Birde sabah saat 10:00 dan randevu saatine kadar bir şey yiyip içmemem söylendi ve o kadar saat muayene olacağım diye su dahi içmedim. Her şeyi geçtim gerçekten hem zamanınıza yazık hemde oraya kadar vereceğiniz yol parasına gidip başka bir yerden randevu alın garanti olsun böyle 3. Sınıf yerlere güvenip gitmeyin ben Burha hoca hakkındaki yorumlar üzerine burayı tercih etmiştim ama çok büyük bir hata yapmışım bana ders oldu.
Umut Gürses-4 ay önce
Bazı yorumların aksine biz ilgi ve alakadan gayet memnun kaldık Burhan hoca gayet ilgiliydi
Kübra Ferah-9 ay önce
Merhaba, 17 günlük kapanma sırasında açık olacak mısınız? Bir kaç gündür Burhan Hocam dan randevu alabilmek için arıyorum ancak telefona cevap verilmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir