ÖZEL ANKARA MAYAGÖZ HASTALIKLARI MERKEZİ Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. ÖZEL ANKARA MAYAGÖZ HASTALIKLARI MERKEZİ, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde ÖZEL ANKARA MAYAGÖZ HASTALIKLARI MERKEZİ hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Eti, Celal Bayar Blv. No:7, 06570 Çankaya/Ankara

Telefon: +908502226292

Hizmet saatleri:08.00-18.00 ve pazar günleri kapalıdır.

 

ÖZEL ANKARA MAYAGÖZ HASTALIKLARI MERKEZİ YOL TARİFİ

ÖZEL ANKARA MAYAGÖZ HASTALIKLARI MERKEZİ

Yorumları-şikayetleri

Gürkan Aslan-bir hafta önce
10Şubat 2022 Perşembe günü yaşamiş oldugumuz deneyimimiz(2/3saat öncesi) Maltepe pazarının oldugu aradan girdiğimiz de migros marketin yaninda kendi kampus alani olan , otopark alani olan çok sayıda aracın park edeceği sekilde dizayn edilmiş dış alana sahip. Bina tek katli ve girişi tekerlekli sandalye veya bebek arabasina uygun. Kapıdan içeriye girdiğinizde sizi kaliteli bir ortam karşılıyor , güler yüzlü danişma personeli ve güvenlik amca karsılıyor. Hasta kabul bankosuna yonlendiriliyorsunuz , gorevli beyfendi kibar guler yuzlu aciklayici sekilde süreci ve ödeme miktarini seklini acikliyor.Sizi ayri bir alanda yer alan goz olcum istasyonuna davet ediyor , Göz ölçümündeki hanimefendi güler yüzlü makineyi temizlemiş olmasina rağmen peçete ilede ekstra temizlik hijyen sağlıyor.gerekli ölçümü yaparak sizi polikinliğe yonlendiriyor. Sağlı Sollu muane odalarin oldugu alanin ortasi genis bir salon formatinda , hemşireler size seslenerek odaya davet ediyorlar. Biz cocuk doktoruna gittik , doktorumuz gayet güleryüzlü ve samimiydi yanindaki sekreteride oyleydi.Her konuda yardimci oldular Gözle ilgili herhangi bir şikayetimiz olmamasina rağmen kontorol amacli gittik farkli hastanelerdeki 5.6.kontorlumuzdu.Doktor hanimin kontorlleri baktiklari ve yaptiklari KESİNLİKLE GÖZ ÇOCUK DOKTORUNA gitmeniz gerekmekte bunu farki yasiyarak gorduk. Doktor hanim gerekli kontorlleri yapti aciklamalarini yapti , sordugumuz sorulara aciklayici sekilde cevaplarini verdi.Kendisinin aciklamalarindan bilgisi ve tecrubesi oldugu cok anlaşiliyordu biz cok memnun olduk. Biz hastanenin fiziki, ortam, doktor, temizlik ve maddi anlaminda memnun kaldik. Ankaradaki özel göz hastanelerindeki cocuk doktorlarin 3de1i fiyatina , isim yapmis ozel hastanedeki genel goz doktorlarininda 4de1i fiyatina cok kaliteli memnun edici bir muame gecirdik. Daha uygun yerlerde normal doktorlara muane olduk ama cocuk göz doktoru farkini muaneyi gordukten sonra değerlendirceksiniz. Teşekkürler Maya Göz Ailesi
İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Gürkan bey merhaba, hastalarımıza iyi hizmet verebilmek için çok çalışıyoruz. Size de olumlu mesajınız ile destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Kübra nur Gümüş-2 ay önce
Bütün çalışanların hoş görülü olduğu sıcak bir hastane. Verildiği ücreti sonuna kadar hak ediyor. Lens deneme odasındaki ablanın cana yakınlığı bile burayı anlatmaya yetiyor aslında. Teşekkürlerimi sunuyorum😊
İşletme sahibinin yanıtı- 2 ay önce
Kübra Nur hanım merhaba, hastalarımıza iyi hizmet verebilmek için çok çalışıyoruz. Size de olumlu mesajınız ile destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Barış Eryiğit-2 hafta önce
Pek memnun kalmadım hizmet kalitesinden. Bir daha tercih etmem. Çalışanların tavrı çok ilginç. Devlet hastanelerinde daha cana yakınlar şaşırtıcı bi deneyimdi. Otopark görevlisinden ilgili doktora…
İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Barış bey merhaba, kliniğimizde geçirdiğiniz süre boyunca yaşamış olduğunuz sorunu [email protected] adresi üzerinden iletebilirsiniz. Geçmiş olsun iyi günler dileriz.
Yasemin Altuntaş-3 ay önce
Öncelikle tüm personele tek tek teşekkür etsem az diye başlamak istiyorum. Hastanenin kocaman bir otoparkı var. Arabayı nereye park edeceğim diye düşünmeyin. Sonrasında muayene için giriş yapılırken çok az sıra bekledim ama normal. Ölçüm yapılan cihazlar her hastada tek tek silinerek işlem yapılıyor. Ve bu arada çok şık ve egzotik bir hastane düşünün ki hastanenin içinde balık havuzu var 🙂 doktorumdan da aşırı memnun kaldım. Birçok tetkik istediler ve hiç ücret ödemedim. Buda çok güzel bir uygulama. Kısacası sadece muayene ücreti ödeyerek ve sonunda gayet memnun olarak ayrıldım. Ne kadar teşekkür etsem az
İşletme sahibinin yanıtı 3 ay önce
Yasemin hanım merhaba, hastalarımıza iyi hizmet verebilmek için çok çalışıyoruz. Size de olumlu mesajınız ile destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.
Tamer Cobanoglu-2 ay önce
Bütün göz hastalıkları için tedavi olabileceğiniz bir yer; ilgileri ,alakalari sizi bilgilendirmeleri ve temiz ve hijyen hepsi istenilen düzeyde ve randevu için telefon açtığınızda randevunuz oluşturulması aşamasında ilgileri ve randevu gününü hatırlatan SMS atmaları, muayene esnasında tüm tetkiklerinizin yapılarak sonuçlandırılması size güven ve önem verilmesinin bir göstergesi..Gerekli hallerde tekrar kontrol için çağrılması tedavi sonuçlanan kadar ilgilerinin devamı çok güzel. Ayrıca Op.Dr. Sefer Ogün Bölük hekim olarak deneyimi bilgi ve becerisi olağanüstü ,hastalarına yaklaşımı sabır ile uğraşı ve rahatlatmasi en önemlisi de güven vermesi.
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Tamer bey merhaba, hastalarımıza iyi hizmet verebilmek için çok çalışıyoruz. Size de olumlu mesajınız ile destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir