Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi NeredeArnavutköy Şafak Tıp Merkezi Nerede

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde hizmet veren Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi  tam teşekkürlü bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi  Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilir ve hastanenin resmi instagram sayfasını takip edebilirsiniz.

Adres: Merkez Mah, Eski Edirne Asf. Cd. No:1177, 34275 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: +902125975555

Hizmet saatleri: 24 saat  hizmet vermektedir.

Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Arnavutköy Şafak Tıp Merkezi 

 Yorumları – Şikayetleri

Eda toycii – 1 ay önce

Daha önce birçok yerde lazer epilasyona gitmek icin araştırma yaptım ve gittim de fakat gittiğim yerde bana maddi ve manevi olarak zarar verdiler. En son şafak hastanesine geldim sizleri tercih ettim ve fazlasıyla olumlu yanıtlar aldım. Özellikle M.Hanım’ın ilgisi, güler yüzü gerçekten yapmış olduğum ödemeden 2kat fazlasını aldığımı düşünüyorum. İyi ki varsınız çok teşekkür ederim ☺️

Zeyneo bloomedflower – 1 yıl önce

ÖZELLİKLE KADIN DOĞUM DOKTORU VE ÇALIŞAN PERSONELİNİN HASTA PİSKOLOJİSİ İLE ZERRE İLGİSİ YORKTUR. DÜŞÜK TEHLİKESİ YAŞAYAN HASTASINA ÖZEL OLMASINA RAĞMEN HİÇ BİR ŞEKİL DE DESTEK VE OLUMLU SONUÇ VERMEMİŞTİR.BİR DAHA ASLA TERCİH ETMEYECEĞİMİZ YERDİR. BİR YILDIZ BİLE VERMEK İSTEMİYORUM AMA SİSTEM KABUL ETMİYOR.

Uğur Özkan – 1 ay önce
Hasta karşılama resepsiyon görevlisi bayan çok kaba konuşuyor.saglik bilgisinden önce işletmenize konuşma adabı ve üslubunu bilen personel almanızı tavsiye ederim.
Rabia Ekici – 1 yıl önce
Genel olarak hiçbir şekilde memnun kalmadım. Doktor hanım ve personelin tutumu son derece rahatsız edici ve azarlar şekildeydi. Bir daha asla tercih etmeyeceğim
Fatih Ünalan – 4 ay önce
Bölgenin en rezil hastanesidir kendileri.Telefonları ararsınız açmazlar.Yerine gidersiniz personel mutsuz,karşısındaki insana karşı saygısız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir