Özel Avrupa Hospital NeredeÖzel Avrupa Hospital Nerede

İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde hizmet veren Arnavutköy Özel Avrupa Hospital tam teşekkürlü bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Arnavutköy Özel Avrupa Hospital Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilir ve hastanenin resmi instagram sayfasını takip edebilirsiniz

Adres: Arnavutköy Merkez, Eski Edirne Cd. No:1338, 34281 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: +902125970830

Hizmet saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Avrupa Hospital YOL TARİFİ

Özel Avrupa Hospital 

Yorumları – Şikayetleri

Aysel Viçe – 1 ay önce

İki üç ay önce gece çocuğum havale geçirdiğinde bu hastaneye getirdik. Acil odasına aldılar Baska hastaneye göndereceklerini söylediler ilk müdahaleler yapıldı bekledik fakat biz orada çocuğumuzla uğraşırken orada sarışın bir hemşire iş arkadaşlarına yiyecek bişeyler dağıtıyordu. Hemşireyi o esnada şikayet ettim fakat bana bir isim vermediler ve uyaracakları söylendi dün iğne yaptırmaya geldim adının Esra olduğunu öğrendim. Uyarıldığını düsünmüyorum şikayetimi tekrar buradan yazıyorum umarım gerekli uyarı yapılır.

Funda Özer – 1 yıl önce

Bugün halsizlik ve karın ağrısı şikayetiyle başvurdum ve ahmet bey ilgilendi çok memnun kaldım B12 D3 covid testi ,tam kan testi idrar testine 410₺ verdim muayene içinde 65₺ verdim koronada daha da fiyatları arttırmışlar diye düşünüyorum daha önce acile başvurduğumda ve test serum dahil 160₺ vermiştim. Neyse ki kan alırken canım yanmadığı ve ilgilendikleri için çok memnunum devlet hastanesinde ki gibi hor davranılmıyor çalışanlar ilgili.

Ümit Kara – 3 ay önce

Daha önce eşimin hamileliğinde gelip,sinir olup kaçar adımlarla uzaklaşmıştık.aksam mide ağrısı şikayetiyle (belki acilde düzgün birileri vardır düşüncesiyle) gitmeye karar verdik.hasta kayıtta sıra beklerken önümüze kaynak yapmaya çalışan saygısız insanları savusturduktan sonra, hasta kayittaki kız hiç abartısız 13dk kafasını bilgisayardan kaldırmadı.guya reçete giriyormuş.ona sorduğumuz sorulara cevap vermezken arkadan hemşire sorularımizi yanıtlamaya çalıştı.tabiki haliyle sinirlenip işlem yaptırmadan koşarak uzaklaştık.Arnavutkoyde ne yazikki adam gibi hastane olmaması çok kötü gerçekten.

Can Aksoy – 4 ay önce

Bukadar rezil bir hastane olamaz .millet arka sokaktan dolasmamak için hastanenin arka kapısından içeriye içinden geçip diğer sokağa on kapıdan çıkıyorlar.. iscisi esnafi hastaneyle ilgisi olmayan herkes geçiyor. han gecen hanigibi aynı .Ne bir kural var burda herkes kafasına göre saat 6 da randevu aldık 2.5 saattir kapida ozel hastane olmasina ragmen devlet hastanesi gibi sıra bekliyoruz. TAM BİR REZİLLİK .

Sultan Yakut – 9 ay önce

Hamileliğim boyunca Kadın Doğum doktoru Önder Şeref ‘e kontrollere gittim. Sezaryan ameliyatımı da kendisi yaptı. Abartı gelecek belki ama iki gün sonra sanki ameliyat olmamış gibiydim. Prensipli ve hastası ile yakından ilgilenmesi bizi çok memnun etti. Kendisini gözüm kapalı herkese tavsiye ederim. Önder beye ve ekibine sonsuz teşekkürler….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir