Aşır Aksu Semt Kliniği Ek Hizmet Binası Antalya Döşemealtı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Aşır Aksu Semt Kliniği Ek Hizmet Binası Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Nebiler, 7192 Sok., 07192 Kepez/Döşemealtı/Antalya

Telefon: +902422510780

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Aşır Aksu Semt Kliniği Ek Hizmet Binası YOL TARİFİ 

Aşır Aksu Semt Kliniği Ek Hizmet Binası

Yorumları – Şikayetleri

Gamze Atmaca – 6 ay önce
Kafeteryası simit 3 tl tost 13 tl 1 tllik max duo dondurma 6 tl Bimin küçük meyve suyu 3 tl Tostun yanına peçete yerine tuvalet kağıdı kopartip verdi bana ve tostun ekmegi cok bayatti. icine sürduğü Salça da çürümeye yüz tutmuş gibiydi tadi. Ayran bile yoktu . Tek seceneginiz orası oldugu icin giydirmeleri normal Hastanenin bakıma ihtiyacı var manzarası çok güzel muhtemelen dağ başında ulaşılması zor bu konumda olduğu için. Dün öğlen geldigim odada bugün öğlene yaklaştık hala temizlik.yapılmadı. Gece akıtan.bir serum seti takmışlar oğlumun kanı yere döküldü. Hemşire beraber temizleyeceğiz görevli yok dedi ben vileda aldim ve sildim. Bu görevli hadi dün gece yoktu bugün neden hala gelmedi wcmizi temizlemesi gerek yerlerde kirli. Dün ameliyat sonrasi çarşaflar i çıkarın koyun görevli alır dendi görevli akşam oldu almadi kendim götürdüm kirli sepeti bulup attim. Temizlik personeli -1000 puan onun dışında hemşirelerde serum bitti diyorsun soyle kapat diyorlar. Elinin banti acilmis diyorsun yapistir diye sana bant veriyorlar cok enteresan gercekten .Cocuk cerrahi doktor çok iyi teşekkürler kendilerine.
Gamze Guneysu – 2 yıl önce
Çok temiz ve ilgili doktorlar
Egecan Kayısı – 6ay önce
Allah hepinizi bildiği gibi yapsın oğlumu zar zor getiriyorum ama neymiş taşınmış yerimiz diyorlar sistemde neden yok diyorum köpek gibi çemkiriyorlar Allah’ın cezaları 😤 onca yol geliyorsun ama nafile 😡
Serhat Karaca – ay önce
Şuan kardeşim orda yatmakta doktor ve güvenlik hakaret etmişler size bu hakkı kim tanıyor yarın CİMER e ve sağlık bakanlığı dilekçe göndereceğiz o hasta siz onun doktorunuz biraz anlayış göstere bilirsiniz
Ahmet TORUN – 2 yıl önce
Katarakt ameliyatları burada yapılıyor. Hastane bakım istiyor, yıpranmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir