Özel Termessos Hastanesi Döşemealtı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Termessos Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yeniköy, 106. Sk., 07190 Döşemealtı/Antalya

Telefon: +902422121818

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Termessos Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Termessos Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Sergen Şen – 2 ay önce
Antalya’nın açık ara en temiz hastanesi. Check-up yaptırdım, hem uygun fiyatlıydı hem de gerçekten sizi insan gibi ağırlıyorlar. Gaye İnanlı Hanımefendiye ve ekibine ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim. Ayrıca telefonla ulaştığınızda Şadiye Hanım da bütün gerekli bilgileri size ulaştırıyor. Standart check-up işlemim 6 saatte başladı ve bitti. Hem hızlı hem güvenilir hem de insan gibi muamele gördüğünüz bir yer.
Mehmet Turan Tokdemir – bir ay önce
Bir dostumun tavsiyesi üzerine ortopedi bölümü Dr u sn Niyazi beye gittik muayeneden sonra röntgen ve ne istedi şimdiye kadar gördüğüm en hızlı hizmeti burada gördüm 10 dk röntgen ve mr çekildi Niyazi bey konusunda bilgili ve uzman bir Dr tavsiye ederim ayrıca esnaflara vergi levhası olanlara yüzde yirmi indirim uyguluyorlar her konuda bilginiz olsun bundan sonra hiç bir hastaneye gitmem bilginiz olsun çok ilgili ve bilgiler kesinlikle tavsiye ederim.
Osman Yavuz – 2 ay önce
İlgi alaka hizmet çok üst düzey. Özelikle 4. Kattaki hemşire arkadaşlarımız Melike, Neslihan , arzu hanımlar o kadar sıcak ve samimilerki insan kendini hastanede değil otel ortamında hissettiriyorlar. Sürekli takip halindeler işlerini en iyi şekilde yapıyorlar ayrıca onlara çok tşkr ediyorum. Tabiki dr zafer bey muhteşem biri . Türkiye’de kendi dalında 1 numara olduğunu inanıyorum. Sadece yemeklerinden memnun kalmadım dikkatte alırsanız sevinirim.
Zehra Onur – 3 gün önce
Hastanenizde meme kanseri cerrahisi bölümünde başta Umut Rıza Gündüz .Yaşar Çöperci hocalarıma servis görevlisi sorumlusu Fatma Güler ,Naime Fatmagül,Melike,Büşra,Sena hemşirelerimize ve temizlik görevlilerimize yemekhane görevlilerimize yakın ilgilerinden ve içtenliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.İyiki varsınız ☺️☺️
Hatice Ucar – 2 ay önce
Bugün 14:30 civarında hastanenenizin acil servisine başvurdum.Danismadaki kayıt alan arkadaşlardan sarışın olan bayan ekranda benim adım yazmasına rağmen başka bir hastayı içeriye aldı ve onun benden önce olduğunu iddia etti. Kayıtlarınızda vardır.Benden sonraki hasta benden önce girip muayene oldu. Giren hasta çocuk olduğu için bir sıkıntı çıkarmadım. Ama sıramı verip vermemek benim insiyatifimde olmali. Oradaki arkadaşın değil.Ayrica çok ukala ve saygısızca bir tavır sergiledi. Hastane babasının hastanesiymis gibi bir tavırla kimseyi karşılamaya hakkı yok. Kafasına göre içeriye hasta almaya da yetkisi. Bu konuda çalisanlarinizi uyarmanizi rica ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir