Aspendos Anadolu Hastanesi Antalya Serik ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Aspendos Anadolu Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Orta, Serik, Turizm Yolu 1. Km, 07500 Serik/Antalya

Telefon: +902427225353

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Aspendos Anadolu Hastanesi YOL TARİFİ 

Aspendos Anadolu Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Eren Öztürk – bir ay önce
Sakın ama sakın ortopediye gitmeyin. Vakit kaybı. . Problemin kökenine inilmiyor. Bir rontgen ile geçiştirilip bir ağrı kesici ve kas gevşetici ile geçiştiriliyor. 10 gün sonra ağırlarım geçmedi diye gidiyorsun , bu sefer başka bir ağrı kesici ve kas gevşetici veriyor. Eğer doğru dürüst bir teşhis konulmasını istiyorsanız Lara Anadolu Hastanesindesi Prof. Dr. Ahmet Nedim Yanat’a gidin. Kendisi alanında çok tecrübeli ve samimi. Yaşı dolayısı ile ameliyat yapmadığı için sizi hemen ameliyat yapalım diyen bir doktor da değil. Ne gerekli ise onu öneriyor. Pişman olmazsınız. Saygılar.
Oktay Durmaz – bir ay önce
Sürekli gittiğimiz ve her seferinde fiyatlarda bi tutarsızla karşılaşıyoruz. Eşimin sigortası varken onu sistem görmüyor deyip benim üzerimden 2 kat fiyat istendi. Sürekli gittiğimiz çocuk doktorumuzdan memnunduk ama alternatif bi doktor bulduk be çok olumlu yorumlar aldık. Bu son gelişimizdi ve bir daha Allah buraya mecbur bırakmasın inşallah.
Fatih Kuşcu – 2 hafta önce
Kesinlikle çok kötü, doktorları iyi ama yönetim çok kötü hiçbir zaman randevu saatine uymuyorlar sürekli bekletiyorlar hemsire ve sekreterler devlet hastanesinden bile çok daha kötü kesinlike tavsiye etmem buraya geleceğinize devlet hastanesinden randevu alıp gitseniz eminim daha az beklersiniz
ali öztürk – 4 ay önce
Tatil için geldiğim otele en yakın hastahane olduğu için gitmek durumunda kaldım. Özel hastane olması bir yana ortalama olarak vasat bir hastahane. Organizasyon sıfır , kayıt için 4 farklı kişiyle görüşmek durumunda kaldım. Yattım serum verecez dediler serumun içine ilaç koymayı unutmuşlar.daha da kötüsü İlaç verilmedi dedik, gelen hemşire size serum bağlandı diye soruyor😊 serum az önce bitti dedik. Serumda vereceği ilacı muadili olarak şurup getirmiş. Bir kan alışları var bundan 10 yıl önceki sistem, nasıl özel onuda anlamadım.
Onur Sari – 5 ay önce
SGK’nın ilave ücret hesaplama kurullarına uymayan hastane.(Bununla ilgili şikayet silsilesini takip ediyorum.) Acilden girişlerde aşağıdaki durumlarda para alınması kanunen uygun değildir. Yoğun bakım hizmeti, yanık tedavisi, kanser kapsamında radyoterapi, kemoterapi, radyo izotop tedavisi, yeni doğan bebekler için sağlık hizmeti, organ, doku ve kök hücre nakli, diyaliz hizmetleri, kardiyovasküler cerrahi tedavileri, trafik kazaları, boğulma, intihar girişimleri, terör, bıçaklanma ya da kavga, düşme, iş kazaları, uzuv kopması, elektrik çarpması, donma, ısı çarpması, yanıklar, göz yaralanmaları, zehirlenmeler, ciddi alerjik reaksiyonlar, solunum yollarında tıkanma, omurga kırıkları, iç kanamaya sebep olabilecek kırıklar, dalgıç hastalığı, yüksek tansiyon kalp krizi ritim bozuklukları kan basıncını sebebiyle beyin kanaması tedavilerinde Ayrıca bir özel hastane olarak çok çok çok yetersiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir