Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Mimar Sinan Semt Polikliniği Antalya Manavgat ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Mimar Sinan Semt Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Y. Pazarcı, Mimar Sinan Cd., 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: +90 242 753 33 23

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Mimar Sinan Semt Polikliniği YOL TARİFİ 

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Mimar Sinan Semt Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

zaza karadağ – 2 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun tüm islam alemine darısı tüm ilçelerimize salıklı dişleriniz olsunki gülüşleriniz mutluluk saçsın yeryüzüne
Kamil Kaplan – 2 ay önce
Cok temiz ve bütün çalışanlar nazik Bilhassa sayın Ferhan Ünal hocam İşinin ehli ve çok yardımcı oluyor tesekurler …
Mehmet PINAR – 2 ay önce
Çok değerli hekimimiz, Ferhan TAN (Ünal) Hanıma işinde gösterdiği hassasiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.
Ebru25 – bir yıl önce
Güzel ve temiz hizmet 5 yıldızı hak eder:)
Berk Tufan – bir yıl önce
Doktorlar çok ilgili, temiz bir yer.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir