Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir diş merkezidir.

Adres: Balgat, Oğuzlar, Barış Manço Cd. D:No:22, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon: +903122842679

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

yorumları-şikayetleri

Can YILMAZ-4 hafta önce
Randevu almamıştım 2 ay önce saat 7 de gidip sıra aldım ilk muayeneyi olmuştum . 20 lik dış çekimi için 3 hafta önce dişim çekildi . Ezgi hanım işini güzel yapıyor hasta ile sohbeti konusunda birşey diyemem ( bizi rahatlatmak için para almıyor sonuçta ) lakin işinin ehli yardımcısı ise sağolsun size yapmanız gerekenleri güzel bir dille anlatıyor. 1 hafta sonra dikişleri aldırdım. Varolsun lar bir sıkıntım yok.
Alper Sağır-bir hafta önce
Makbule Demir doktordan kanal tedavisi oldum çok memnun kaldım. Önceki gittiğim başka yerdeki bir doktor dişimin çekileceğini söylemişti iyiki de çektirmemişim ve Makbule Demir gibi bir doktorla karşılaşmışım. Hayatımda gördüğüm en iyi doktor. Tedaviden önce tedirgin ve gergindim ama Makbule Demir hoca sağolsun çok rahatlattı beni ayrıca çok güven veren bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim iyiki böyle işini severek yapan ve işininin ehli insanlar var.
mehtap uluçay-2 ay önce
Gördüğüm en rezil doktor. 5 buçuk yaşındaki oğlumu götürdüm dolgu yapılacaktı, açtı dolgu için ve kapatmadan oradan çıktık, uyuşmadan işleme başladı diye düşünüyorum çünkü hiç beklemedi. ağlayana kadar iyi davrandı ağlayınca gerçek yüzü ortaya çıktı. odadan kovdu resmen bizi çık dışarı sus öyle gel diye. elinde olsa git gelme derdi terbiyesiz insan. dışarı çıktık beni içeri çağırıp üstüne hakaret etti oğlumun problemi varmış çok şımarıkmış ilgi bekliyormuş. özelde kanal yaptırdım çocuğumun gözünden damla yaş gelmedi daha önce. devlet yapıyor nasılsa diye randevu aldım bu seferki dişleri için bin pişmanım asla tavsiye etmem bu doktoru. oradan çıkıp tekrar özele götürüp işlemi tamamlattım. parası olmayan ne yapsın peki. beklesin hanımefendinin siniri geçerse yapar. yazıklar olsun devlette çalışıyosun diye kimseye hakaret edemezsin. gerekli heryere şikayette bulunmaya başladım zaten. çocuk doktoruysan çocuk ağlar önce onu öğren. olan çocuğuma oldu umarım başka çocukların canı yanmaz.
Zeynep Öztürk-1 hafta önce
i döneminde kızımın dişi için aylardır randevu arıyordum. Allah karşımıza Belen hanımı çıkardı. Çok sabırlı sevgi dolu ve işinin ehli bir bayan.Korkarak doktora giden çocuğumun bu korkusunu onunla yendik. Kalabalığa rağmen başından savmada dikkatle ve özenle ilgilendi. Çok teşekkür ederim
murat sevimay-bir ay önce
Pandemi şartlarında randevu alabilmek oldukça zor .Ben şns eseri alabildim.Buradan Doktor Serkan Silsüpür beyefendiye çok teşekkür ederim . Çok ilgili ve işini iyi yapıyor .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir