Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Kemalpaşa Şubesi İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Kemalpaşa Şubesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Sekiz Eylül, Mahallesi, Kirazlı Cd. 89/A, 35730 Kemalpaşa/İzmir

Telefon: +90 232 272 02 12

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Kemalpaşa Şubesi YOL TARİFİ

Yeşilyurt Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Kemalpaşa Şubesi

Yorumları – Şikayetleri
Duygu Yıldırım-
3 ay önce
20 yaş dişim iltihap yaptığı için gitmiştim ilaç kullandıktan sonra cerrahi çekim için gitiim. Herhangi bir acı sızı hissetmeden çekimi gerçekleştirdi eli çok hafifti pozitif yaklaşımı ve güler yüzü için Cerrahi asistanına ayrıca çok teşekkür ediyorum.
Narin Erkek- 3 ay önce
Doktorum Hakan bey ve asistanı Melek hanımdan çok memnun kaldım, ilk defa kanal tedavisi yaptırmama rağmen çok eğlenceli geçti.
Ali Erçelebi- 3 ay önce
dis hekimi Hakan Darendereliye dis cekimimdeki hassasiyetine ve teknigine tesekkurlerimi sunarim sevgilerimle….semra ercelebi….
Aliye Erkek- 3 ay önce
Gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Uygulanan tedaviden çok memnun kaldık.
mislina- 2 ay önce
Doktor çok anlayisliydi isini severek yaptigi belli gercekten.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir