Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniğinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Mutlukent, 1963. Sk. No 17, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon: +903122357050

Hizmet saatleri:08.00-17.00, cumartesi 13:00 a kadar ve pazar günleri kapalıdır.

 

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği YOL TARİFİ

Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi Ümitköy Polikliniği

Yorumları-şikayetleri

Pınar Kılıç-6 ay önce
Tüm hastane çalışanlarına öncelikle güler yüzlü ilgili olduklari icin sonsuz teşekkürler..özellikle fizik Tedavi bölümü çalışanları o kadar ilgileniyorlar ki her bölüm ayrı ayrı çok iyi gerçekten sonsuz güvenerek geliyorum
Serhat Ergöçmen-10 ay önce
Değerli Başkent Hastanesi Yöneticileri, 23 Mart 2021tarihinde hastanenizde başarılı bir boğaz ameliyatı geçirdim. Ameliyatımı gerçekleştiren Sn. Doç. Dr. Arzu Tüzüner ve ekip arkadaşlarına ameliyathane ekibine ve iki gün/gece beni evimde gibi ağırlayan D 4 katı hemşire ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Bu vesile ile her zaman yanımda olduğunu bildiğim Anadolu Sigortaya da çok teşekkür ederim. Saygılar ,sevgiler Serhat Ergöçmen Mimar 26.03.2021 Ankara
Fatma Şüyün-bir yıl önce
20 yaş dişimin çekimi için Dr. Denizhan Avcı Bey’e gittim. Ben henüz muayene ettiğini düşünürken ,çekim tamamlanmıştı.Eli o kadar hafif ki, kelimelerle tarif edemiyorum. Ayrıca hastaya yaklaşımı, korkularını gidermesi ,ilgi ve alakası üst düzeydeydi. Haftalarca o ağrıyı boşuna çekmişim. Kendisine çok teşekkür ederim.
cahit Karakaş-bir yıl önce
Diş bölümündeki Denizhan Avcı isimli doktorun hastaya yaklaşımından hiç memnun kalmadık. Hastaya daha açıklayıcı ve rahatlatıcı davranmasını beklerdik. Ve işlem sonrası yapılması gerekenleri de daha detayli açıklaması gerekirdi.
mehmet ayazoglu (Mehmetayaz)-3 yıl önce
İlgili ve bilgili hekimlerin olduğu bir yer. Bütün branşlar yok. Semt polikliniği denilebilir. Randevu ile çalışıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir