Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan bir sağlık kuruluşudur. Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsünden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, No:, Alacaatlı Cd No:15, 06810 Çayyolu/Yenimahalle/Ankara

Telefon: 4444494

Hizmet saatleri:  24 saat açık

 

Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü YOL TARİFİ

Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü

Yorumları-şikayetleri

Arzu Şahin-bir ay önce
Çayyolu Kampüsü KBB bölüm bankosundan ki görevli kişi her kim ise, hastayı unutması mı dersiniz, hasta sıralamasını yapamayıp ikinci sefer aynı hastayı 40 dk bekletip bir de üstüne saygısızca çirkeflik yapıp özür bile dilememesi mi dersiniz! Yazıklar olsun bir daha ne ben nede ailem gitmeyeceğiz bu hastaneye. Bazı bölümlerin bazı hekimleri iyi bile olsa, saygısızlık görmek istesek ve vaktimiz bol olsa zaten devlet hastanesine giderdik!!!!!!!!!
Oğuzhan BARDAKCI-bir ay önce
Kuzularin Sessizligi Yaklasik 1 yilda 4-5 farkli poliklinigi ziyaret ettim. Eger kuzu gibi hasta iseniz tam size gore bir hastane. Doktor kafasina gore randevunuzu iptal edebilir. Cok basit konular icin saatlerce bekletilebilirsiniz. Hastahane calisanlari hastalara karsi kibar degil. Cozum uretmek oneride bulumak hastayi yonlendirmek maleesef lugatlarinda yok. Tekrar ziyaret etmeyi artik dusunmuyorum. Ha ben kuzu gibi hastayim bunlara takilmam diyorsaniz buyrun tabi ki
Efraim Korkmaz-bir ay önce
Pediyatri bölümündeki doktorumuz sürekli izinde olduğu için her seferinde farklı bir doktora muayene olmak zorunda kalıyoruz, bunun yanında çocugumun ateşi 40 derece iken 16:32 de hastaneye gittiğimizde Dr. Arif Bahar ateşi düşmüş ben zaten cıkıyorum diyerek cocugumu muayene etmedi bence pediyatri bölümü olarak gördüğüm en kötü hastane Ek olarak sekreter hanım dalga geçer gibi Ayrancı Güven gidebilirsiniz şimdi diyor hasta çocukla Çayyolu-Ayrancı arası gitmek evimizin yanındaki hastane dururken ne kadar mantıklı anlamadık
Buket Çam Taşer-2 ay önce
2 defa aciline gitmek zorunda kaldım. Danışmadaki insanlar cok kibarlar. Hemşireler, doktorlar çok ilgili. 2.5 yaşındaki oglumu düştüğü için götürmüştüm asla röntgen cektirmiyordu büyük bir sabırla beklediler. Acil servis olmasına rağmen 3 tane doktor büyük bir özen ve sevgiyle muayane ettiler çok teşekkür ederim hepsine.
Ismail Ogut-bir ay önce
Daha önce yaptırdığımız kan tahlillerinin aynılarını diğer kızımız için yaptırmak istedğimizde bize tam iki katı fiyat söylediler. Arada sadece 3 hafta vardı. Hastaneden çok ticarethane gibi bir yer. Mümkün ise uzak durun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir