Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği NeredeBaşkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği Nerede

Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği Alanya ilçesinde hizmet veren tam teşekküllü bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Oba, Portakal Cd. No:1, 07460 Alanya/Antalya

Telefon: +902425102525

Hizmet saatleri:  08.00 – 18.00  saatleri arasında hizmet vermektedir.

Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği YOL TARİFİ

Başkent Üniversitesi Oba Semt Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Dilara Pala – 6 ay önce

Cok iyi bir hastane, hemşireleri, fizyoterapistler, doktorlar veeee tabii hasta danışmandaki tıbbi sekreterler cok cok iyiler, güler yüzlüler.

Gazi06 – 2 yıl önce

Kendinizi hastane de değil de evinizde hissettiren cana yakın güler yüzlü dört dörtlük arkadaşların bir arada olduğu hastane. Özellikle de fizik tedavi bölümü.

Hasan Bekar – 1 yıl önce

Güzel ve temiz bir polikilinik

Emre – 3 yıl önce

Para üzerine kurulu bir ticarethane.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir