VM Medical Park Pendik Hastanesi NeredeVM Medical Park Pendik Hastanesi Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan VM Medical Park Pendik Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen VM Medical Park Pendik Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Fevzi Çakmak, D100, Eski Karakol Sk. No:9, 34899 Pendik/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 4 484

VM Medical Park Pendik Hastanesi YOL TARİFİ 

VM Medical Park Pendik Hastanesi Yorumları 

Zeynep – bir ay önce
📌 Kadıköy istikametinden gelen biri olarak özel araçla biraz yollar karışabiliyor. (İlk gelen biri olarak)E-5 üzerinde kaldığı için aralardan girmek gerek , haritalardan bakın yol çalışması vs olup yolu uzatabiliyor. Arkadan girişi biraz zor acil kısmı ve vale işi biraz sıkıntı dar alan çünkü. İçerisi, doktorların ilgisi vs güzeldi. 👍🏻

Canan Tufan – bir ay önce
16_17 Aralık tarihinde ameliyattan dolayı yatışimjz vardı. En başta doktorumuz , sonra kat hemşireleri ve katta görev alan tüm personelden okadar memnun kaldık ki gerçekten mükemmeldi. Odası çok konforlu temiz ve güzeldi.yemekleri güzel.
Tüm çalışanlara ilgi ve alakalarından guleryuzluluklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Anil Boran – bir ay önce
Doğum bölümü gerçekten çok iyi. Yatış sırasında anne ile ilgili hemşire ayrı, bebek ile ilgili hemşire ayrı. 4koldan sizinle ilgileniyorlar. Yatan hastalar için ayrılmış özel otoparkı kullanabiliyorsunuz. Yemekler ve sunumlar güzel. Temizlik için ayrı personeller var, günde 3 kere uğruyorlar. Ama gel gör ki çocukla ilk muayenelere geldiğinizde facia gibi görevli veznedar bayanlar ömrünüzden ömür çalıyor. Buraya yazmakla bitiremem. Hemen yakınındaki başka bir hastanenin çocuk bölümünde prof.var. Orayı tercih ederim.

Алия Мухамедиева – bir hafta önce
Teşekkür mektubu!

Kazakistan Cumhuriyeti Vatandaşı, Lefort osteotomisi 2-3, distraksiyon osteogenezisi, sindaktilinin çıkarılması gibi konjenital defektlerin giderilmesine yönelik operasyon açısından yapılan çalışmalardan dolayı İstanbul Medical Park Kliniğine en derin şükranlarımızı sunarız.
Özellikle:
– Dr. Burak Serjan Erçin
– operasyon departmanı yardımcılarına Hatice ve Ebru
– uluslararası departman müdürü Tuğba Çetin;
– uzman – çevirmen;
– Aslı Hanım başkanlığındaki kliniğin 8. katındaki hemşireler
– 8. katın teknik personeli
Yüksek kaliteli, ortak çalışmanız kızımızın yüzüne mükemmel bir şekilde yansırken, Medical Park Clinic’in tüm ekibinin dürüstlüğünü, anlayışını ve hızlı yanıt vermesini özellikle belirtmek isterim.
Ekibiniz, sevgili kızımızın gelecekteki kaderi için büyük ayarlamalar yaptı, çünkü toplumda, sokakta daha güvende hissetmesine yardımcı olan sizdiniz, daha önce büyüdüğünden beri, birçok ebeveynin görünüşünden utanmaya başladı. Teşekkürler.
Genel olarak anne baba olarak kaderin bizi Dr. Burak Sercan Ercin ile buluşturduğu için çok mutluyuz, kendisi hem kişi hem de uzman olarak kardeş Türkiye Cumhuriyeti’nin sağlık sistemini yeterince temsil ediyor.
Dr. Burak Sercan Erçin’in ve Medical Park Kliniği’nin tüm ekibinin mükemmel çalışmasını büyük bir sevinçle takdir ediyoruz.
Koğuşlarda kalmanın mükemmel ve konforlu koşullarını belirtmek isterim.
Sonuç olarak, Medical Park Clinic personeline, özellikle Dr. Burak Serjan Erchin’e – sağlık, mutluluk, refah, amaçlanan amaç ve planlara ulaşma, esenlik diliyoruz.
Saygılarımla!

lazziso – 3 hafta önceYENİ
3 Hafta önce doğum için gittiğimiz hastanede özellikle belirtmek istediğim bebek hemşirelerin ilgisiydi. Her biri tek tek bizimle o kadar güzel ilgilendiler ki hepsine ve özellikle Şevval Hemşireye içten teşekkürlerimizi göndermek isteriz. İşini severek yapmanın güzel sonuçları olduğunu tekrar gösterdiler.

burcu keçeci – bir ay önce
Puanımı hem hastaneye ama en çok ta çalışanlarına veriyorum, 23 Aralık tarihinde covid tedavisi için718 numaralı odada hastaneye yattım. Dr um şeker gibiydi her bir detayı atlamadan anlattı, hemşireler moral kaynağı, odaya girdikleri anda yüzünüz gülüyor öyle bir enerji, özellikle gece nöbetlerinde 😉 hasta bakıcılığı, oda temizleyecek olan personel sanki tek tek seçilmiş ve eğitimi verilmiş gibi odaya girdikleri anda pozitif enerji sanıyorlardı, bu hastalikta en önemlisi moraldir. Ben verdikleri moral sayesinde kendimi çok iyi hissettim. 7. Kat hemşirelerin özellikle, tatli doktoruma ve tüm personele tek tek teşekkür etmek istedim.

Aziz Sadik – 4 hafta önce
Acil den giriş yaptık, muayene ücreti ödedik, sonrasında kontrol randevu almak istediğimizde maalesef tekrardan yeni bir kayıt açılması ve ücret ödemesi gerektiğini belirttiler. Sigorta firmam ile konuştum bunu doğru olmadığını kontrol muayenesi hakkımızın olduğunu belirtti. Acil de sağlık bakanlığınca belirlenen özel durumlarda hiç ücret alınmaması gerekiyor, hadi ücreti aldın o zaman 10-15gün kontrol muayenesi hakkının verilmesi gerek. Maalesef hastane yönetimi ve hasta hakları yardımcı olmadı. kimse sizden niye para aldınız demiyor, ancak kontrol randevu hakkının verilmemesi akıllara ziyan.

Ilknur Dağhan – 3 gün önce
Öncelikle kadın doğum servisindeki ebru ve Yasemin hemşire ye çok teşekkür ederim o kadar güzel ilgilendiler ki kendimi gerçekten guzende hissetmemi sağladılar. Dr. Um Semra esenkaya ya özel olarak teşekkürlerimi iletiyorum, çok ilgili ve samimi davranıyor.genel olarak çok memnun kaldm.esim de hastane otoparki olmasına ayrıca çok memnun kaldı park sıkıntısı yaşamamak çok güzeldi. herkese bu hastaneyi tavsiye ederim…

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir