Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Ahlatlıbel, 1746. Sk. No:1, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon: +903129060671

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Erdal TELEK (Erzincanlı Erdal)-2 ay önce
Temiz, güvenilir bir şekilde hizmet anlayışı var. Çok yoğun değil. Özel arabanızla ulaşım daha kolay. Tabii ki randevu alarak gitmek işleri daha kolay kılacaktır. Ben memnun kaldım. Geçmiş olsun.
Ayhan B-4 ay önce
Hiçbir birimine telefonla ulaşılamayan, personeli mesai saatlerinde mesaide olmayan hastane. Hasta hakları bölümünde öğle tatiline 1 saat kala kimse olmuyor, telefonlara bakılmıyor, yemeğe çıkmışlardır cevabı veriliyor. Devlet kurumu diye personel kafasına göre girip çıkabiliyor mu artık memurlar. Denetim yok mu devlette, devletin kontrol mekanizması, hastanenin idaresi yok mu? Her gün ayrı bir olay ayrı bir rezillik Allah kimseyi buraya düşürmesin
Melike -1 ay önce
Kadın doğum bölümünden Fatma Betül Avşar hanıma muayene oldum kendisi çok kibar, sevecen ve hastalarıyla son derece ilgili bir insandı. Çoğu devlet hastanelerinin aksine sakin, tertemiz. doktorum çok kibardı aklımdaki soruları ben sormadan cevapladı her ayrıntıyı söyledi heyecanlı olmama rağmen tane tane anlattı kendisine çok teşekkür ederim🌸
yeni mimoza huzurevi-4 ay önce
Ankara’daki açık ara en kötü yönetilen hastane. İdare kesinlikle çalışmıyor, personel başı boş bırakılmış iş yapmıyor. mesai saatinde iş dışında her şey ile ilgileniliyor, hasta yakınlarına cevap dahi verilmiyor. İşini düzgün yapan az sayıdaki personel sayesinde işliyormuş gibi duruyor. Defalarca gittim hep aynı sorunlar duruyor. Devlet hastaneyi başı boş bırakmış gibi, personel bize bir şey olmaz ne çalışacağız havasında. Yazık devletimizin imkanlarına, yazık verilen vergilerimize.
Oznur Tuncelli-2 ay önce
88 yaşındaki annemin medikal raporunun yenilenmesi için genel cerrahi bölümüne başvurdum.. arabayı poliklinikler önüne park etmeme izin veren güvenlikten başlayarak, başvuru önceliği veren banko çalışanlarına ve tabii ki genel cerrahi doktor ve hemşerilerine çok teşekkür ediyorum.. çok temiz ve güzel bir hastane covit aşımı da burada yaptırdım..
Ceyhun Yıldırım-3 ay önce
göğüs hastalıklarında solunum testi yapılıyor mu? gibi ufacık bir sorunun cevabını alabileceğimiz kimseye ulaşamadığımız saldım çayıra durumunda bir hastahane. yetkilileri göreve davet ediyorum… ufak bir soru için hastahaneye gidip covid riskiyle karşıkarsıya mı kalalım?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir