Medisun Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Medisun Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Medisun Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Çayyolu, 1920. Cadde No:61, 06800 Çankaya/Ankara

Telefon: 4447600

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Medisun Hastanesi  YOL TARİFİ

Medisun Hastanesi 

Yorumları-şikayetleri

yakup ünsal-2 hafta önce
Hastaneden genel olarak memnun kaldım, Tedavimin başlangıcın da ilaçlı tomografi çekileceğini öğrendim. Hemen yaptırmak istemedim. Araştırma yaptıktan sonra çektirmeye karar verdim. Beni ikna eden güler yüzüyle ilgi ve alaka gösteren Arife Nur Hanımefendi ye ve banko görevlisi arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
Erce Esmer-bir ay önce
PCR testimi burada yaptırmak gibi bir hataya düştüm ve “paranla rezil olma” deyimini sonuna kadar yaşadım. Hazır, 15 dakikaya çıkacak denilen test sonucunu sisteme yanlış şekilde girilmesi yüzünden tam 2 saat boyunca çıkaramadılar. Çok amatör yönetilen bir hastane, kendi yaptıkları bir sistem hatasını 2 saatte düzeltemediler, çok yazık. Salgın dönemi insanları 2 saatte hastanede bekletmenin herhangi bir makul açıklaması olamaz.
Ailecek Eğlence-bir ay önce
Çok eski ismi Arte yeni ismi Medisun. Evimize en yakın sağlık kuruluşlarından birisi. Özel olmasına rağmen birçok acıdan ihtiyaç karşılıyor. Abimin bacağı kırılıp,burnu çatlağında aciline gittik. İlk yardım müdahalesini çok ilgili bir şekilde yaptılar. Özellikle ortopedist doktoru hem esprili hem de işinin ehli birisiydi. Göz doktorlarından da memnumdum. Hem annem,hem ben muayeneye gitmiştik. Ekstradan annem Arte zamanında dış çektirmeye de gitmişliği var. Hele anneannem yaşarken Arte olduğu zamanlarda kulak doktoru vardı. Anneannemin kulağında yara çıkmıştı nereye gitsek kulak kesilecek dedi. Anneannem ameliyat olmak istemedi. Arrete gösterdik oradaki doktor azot tedavisi uyguladı daha yeni bir tedavi deneyelim dedi. Kaç seans bilmiyorum ama sonuçta kulağı iyileşti anneannemin. Şimdi o doktor burada çalışmıyor galiba. Öyle doktorlara ihtiyacı var ülkenin. Medisun haliyle bize faydası aşı merkezi olduğu için arabaya binmeden yürüyerek aşı olabiliyoruz. Ben 3. Aşımı,Annem ve babam 4. Kez aşılarımızın hepsini Medisunda kolayca olduk.
“bylahana” aht y.-4 gün önce
Kısa sürede rehavete kapılmışsınız, lokasyonda ki boşluğu iyi değerlendirerek süper ultra lüks hizmet olmasa da kaliteli hizmet anlayışınız zaman içinde personel ve yönetici kadronuz sayesinde düşürmüşsünüz. Farklı branşlarda bir kaç doktora muayene oldum doktor seçiminde bir soruna probleme rastlamadım, çoğu başarılı iyi doktorlar bu bir artı. Emeğinize sağlık.
Alper Degirmenci-bir ay önce
1 dakika süren muayene için 25 dakika sıra bekledim. 1 tane çalışan olduğu için sıra git gide uzuyor. Ayrıca covid testi vermek isteyenlerle diğer hastaları aynı sıraya sokarak bekletiyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir