Biga Devlet Hastanesi Çanakkalenin biga   ilçesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastanesidir. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Şirintepe, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:146, 17200 Biga/Çanakkale

Telefon02863161006

Hizmet Saatleri:7/24

Biga Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Biga Devlet Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

BiGa 17 – 5 ay önce
Doktor ve hemşirelerimiz ve topyekün sağlık çalışanlarımızın hepsi ilgili ve kibar. Allah hepsinden razı olsun
Asperger Sendromu – 8 ay önce
Sakın servis bölümüne düşmeyin. Burada yatana kadar gidin bir araştırma hastanesinde yatın. Hemşire lerin hepsine kötü diyemem Allah var bir kaç tanesi melek gibi. Ama bir tane var köpek gibi azarlıyor. Sessizlik desen bu hastane için öyle birşey geçerli değil. Daha serumumu takip da bir kere gelip çıkarmadılar. Takiyorlar takış o takış bir daha onu görebilirsen aşkolsun. Üç gündür yatıyorum doktoru daha 1 defa görebildim. Yani buraya DÜŞMEYİN !!!
Selçuk dal – bir hafta önce
40 km yol gelip doktora çıkacaktık ama doktorlar grevdeymis
Şevket Reçber – 11 ay önce
Yoğun şartlarda canla başla çalışan sağlıkçılara teşekkür ederim.devlet hastanesi olunca imkanlar kısıtlı olacak diye düşünüyoz ama doktorların tecrübesi ve tavırlarıyla öyle olmadığını anlıyorz. geçtiğimiz aylarda amcamı götürdüğümüz acilde dr irem hanım amcamla çok fazla ilgilenerek amcamın sağlığına kavuşmasını sağladı. bütün hemşire doktor ve hasta bakcılara teşekkür ederim.Allah razı olsun hepinizden gecenin bi vakti uykusuzca çalıştığınız için.
Fatma Öz – 8 ay önce
Bir doktordan randevu alıp muayene oluyorsun tahlil sonuçlarına aynı gün bakılmayip bir gün sonraya randevu al deniliyor niye acaba . Bir randevu almak parayla bıktık artık bu kadar mi düştük.
Barış Aslan – bir yıl önce
6 önce parmağımı inciltmiştim ve çatlak oluşmuştu , ve dün iş yerinde ise parmağım tekrar sızlama yaptı ve bugün hastaneye geldim bana iş kazası tuttuk dediler acil de duran bayan doktor ise her zaman kaba davranıyor yani hastalarınıza biraz yumuşak davranın hayvana bağırır gibi tersliyorsunuz yazık çok yazık
a y – bir yıl önce
Doktorlar işe geç gelip geç hasta kabul ediyor. Doktorları kartlı kontrol sistemi oluşturulmalı. 2dk geç kaldı mı kesin maaşını kalksın bu problemler ortadan.
İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
Hastanemizde personel kart takip sistemi ile tüm personelin giriş ve çıkışları takip edilmektedir. Doktorlarımız sabah hasta kabulüne başlamadan önce yataklı servislerde bulunan yatan hastalarını tek tek ziyaret edip bilgi alır ve tedavilerini düzenledikten sonra poliklinik hastalarının muayenesine başlar. Bu, tüm doktorlar için rutin bir işlemdir. Yine de yaşamış olduğunuz problemleri Hasta Hakları Birimine iletebilir, tedavi süreçlerimizi iyileştirme adına katkıda bulunabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir