Bodrum Amerikan Hastanesi Muğla Bodrum  ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Bodrum Amerikan Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Türkkuyusu, Mars Mabedi Cd. No:33 D:35, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: 444 4 478

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Bodrum Amerikan Hastanesi YOL TARİFİ

Bodrum Amerikan Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Lara Karahan – 2 ay önce
09.12.2021 Tarihinde Bodrum Amerikan Hastanesi’nde saat 14:00 için Dr.Hasan Azizağaoğlu ile kontrolümüz vardı. 13:55’te orada bulunduğumuz halde bizden sonra gelen bir çift 13:30 hastası olarak içeri girdiler. Bankodaki personele sıranın bizim olduğunu ve bizden sonra gelen kişilerin nasıl bizden önce girebileceğini söyledik; hemen ardından giren kişilerin personelin ailesinden biri olduğunu öğrendik. Hem randevu aldığından hem de ödeme bile yaptığından emin olmadığım bu insanların ne gibi ayrıcalığı olabilir. Bu liyakatsiz ve usulsüz durumdan şikayetçiyim. Baş hekim asistanına şikayetimizi hem sözlü hem de yazılı olarak ilettik ama halen ne bir geri dönüş ne de bir özür var. Lütfen bu kadar para vererek düzgün bir muamele görmeyeceğiniz hastaneye gitmeyin ve tavsiye etmeyin. Bankodaki kişilerin tavrı çok saygısızcaydı ayrıca değerlendirilmesini istiyorum. Dr.Hasan Azizağoğlu işinde çok başarılı umarım başka bir hastanede meslek hayatına devam eder…
Halil İbrahim SARITOPRAK-hisar – bir ay önce
Koç Grubu herhalde hastalardan parayı vuracak ne oldu da bir anda indirimli muayene ücreti 640tl oldu bu nasıl indirim. Herşeyin ücreti iki katına çıktı nesiniz siz ölüyü mü diriltiyorsunuz bu fiyatlar ne.
Hüseyin Demirel – 3 hafta önce
Sağ parmağımda düşme nedeni ile sorun oldu,Muaffak beye gittim. Mr cekilmesine karşın okumadan yanlış tedavi uyguladılar, uzun süre beni oyaladilar.Daha kötü olunca yine Koç Grubu Koç Üniversitesine gittim, yanlış tedavi uygulandığını söylediler, ameliyat oldum, inanılmaz para harcadım,3 ay İstanbul’da kaldım. Bodrum Koç’a yazılı başvurdum,Muafak bey geri dönmedi bile…Radyolog aglandi,hastane hakları müdürü aradı yalnızca,ama destek, özür hiç bir şey olmadı.
Sebnem Sebnem – bir ay önce
Dünyanın parasıni veriyosunuz sonuç Egoları olan VALE ler. Neyi hazmedemiyolar anlamıyorum. Hastane yönetimi dikkatine….. VALE lerinizi terbiyeye davet ediyorum.
ali sakarsu – 5 ay önce
Burası hastane falan değil tamamen ticarethane lütfen hastaysaniz buraya gitmeyin veya herhangibir iş için ne sözlerine inanılır nede güvenilir telefondan sorduğumda antijen testi 76 TL dediler antijen testi yaptırmaya gittim hastaneye taksiyle oraya vardigimizda 76 Euro dediler Türkiye ? Euro ? Yani özetle buraya girdiğiniz andan itibaren hem daha çok hasta olursunuz hem sürekli sizi mağdur etmenin peşine düşerler ayrıca sürekli somurtuyolar gereksiz samimiyet ben sizi düşünüyorum falan demeler çok saçma . Gitmeyin! Gitmeyin! Gitmeyin! … Özellikle gurbetçi kardeşlerim soru sorusunuzdan bile anlıyorlar 76 TL bir anda oraya vardiginizda 76 Euro oluveriyor yapmayın gitmeyin …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir