Bolluca Veteriner Kliniği NeredeBolluca Veteriner Kliniği Nerede

Bolluca Veteriner kliniği İstanbul’un Arnavutköy ilçesinde bulunmaktadır. Bolluca Veteriner Kliniği tam donanımlı evcil hayvan veteriner kliniği olarak İstanbul, Bolluca da hizmet veriyor. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan klinikte dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap veriliyor. Kedi ve köpek dostlarımızın yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan Bolluca Veteriner Kliniği bu hizmetleri verebilecek donanımlara da sahiptir. Sizde minik dostlarımızı burada teşhis ve tedavi yaptırmak isterseniz aşağıda yazan yorum ve şikayetlere bakarak, kolayca kliniği bulabilirsiniz.

 

ADRES: Bolluca Mah, Mavi Göl Cd. No:47 D:A1, 34287 Arnavutköy/İstanbul

TELEFON: (0212) 685 30 20

HİZMET SAATLERİ:  Saat 09:00-19:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri kapalıdır.

Bolluca Veteriner Kliniği-YOL TARİFİ

Bolluca Veteriner Kliniği

Yorumları- şikayetleri

Ahmet Ferdi Dalı– 8 ay önce

Tamer hoca gerçekten işinin piri. Hekimliğinin iyiliği kadar kendiside çok iyi, güzel bir insan. Kliniğin enerjisi gerçekten çok yüksek özellikle böyle bir lokasyonda böyle bir hizmet verdiği için ayrıca teşekkür etmeyi kendime borç biliyorum.

Oğuzhan Ertuğrul– 11 ay önce

Kendi ilişkiniz ile rezilliğinizi belli ediyorsunuz. Kedimi muayene ettirmeyi kabul etmediğim için aranızda geçen konuşmalara şahit oldum. Rezillik. Yanıt.. muayene ücreti istemenize bir şey demiyorum. Konuyu saptırmayın bizde emeğimize çalışıp fazla mesaimizinde parasını hakkımızla alıyoruz. Beni ikna edemeyen arkadaşa kullandığınız kelimeler ve aldığınız tavırdır sizin rezilliğiniz. Teşekkürler, muayene ücreti tabii alabilirsiniz. Benim dışımda başka insanlar içinde aynı şekilde konuşuyorsunuzdur. Kabullenin.

      İşletme sahibinin yanıtı11 ay önce
      Cevap hakkımı kullanıyorum; Muayene ücreti kutsaldır, muayene ücreti hekimin uykusuz gecelerinin, memur anne babasının yemeden içmeden okuttuğu evladının aldığı helal ücrettir. Hem iyi          hizmet isteyip hem de 160tl muayene ücretini vermemek için banko önünde kıvranmak asıl rezilliktir.
Merve Koçak– 1 yıl önce
Benim zeyna’mın bitanecik veterineri çok başarılı bi operasyondan sonra 24 saat geçmeden yürümeye başladı o kadar ilgili ve işinde bi o kadar da başarılı veterinerimize bir kez daha teşekkür etmek isterim çok güvenilir ve temiz bi ortam herkese tavsiye ederim Ağladığımızda bile teselli edebilen veterinerimiz. 🥰🐶Saygılı Tamer Hocam ve ekibi 👍🏻
Tuğçe Köşker– 1 yıl önce
Fiyatlar uçmuş, artık insanlar sırf bu yuzden hayvan besleyemiyor para korkusundan bisey olurda hayvanima yaptiramam diye biraz para icin calismayip hayvan sevgisi icin isini yapan veterinerler gormek istiyorum her veteriner muayane ucreti 150-200tl para aliyor. Yazik gunah
Ferhat Varol-1 yıl önce
Merhabalar yerinizden çoğunlukla evde besledigimiz hayvanların yem ihtiyaçlarını oradan karsiliyorum herşey güzel tek sorunum bende 2 köpek 1 tane kedi var köpekleri yıkıyorsunuz kediye gelince yok diyorsunuz yikamiyoruz diyorsunuz neden acaba sebebi ne teşekkürler(( (size Bir yıldız verdim diye niye bu kin siz her yorum yapana dükkanıma gelme mi diyorsunuz bu civarda bir tek siz yoksunuz ben olduğunuz semte 19 yıldır oturuyorum bana yakın olduğunuz için geliyordum bugüne kadar size gelmedim toplasan 2 3 defa geldim bu saatten sonrada gelmem zaten bu tavraniz için 1 yıldız bile çok müşteri Veli nimettir ufacık birşey için Gelme denmez
      İşletme sahibinin yanıtı bir yıl önce
      Ferhat Bey Merhabalar, sabah bu konuyla ilgili arkadaşımla telefonda görüşmüşsünüz bir kez de buradan neden kedi yıkamadığımızla ilgili bilgi vermek isterim. Bizler verdiğimiz hizmetler                   neticesinde para kazanıyoruz elbet bu hizmeti sunup karşılığını almak isteriz ancak kediler yapıları gereği suyu sevmeyen canlılar hele yabancı bir ortamda yabancı biri tarafından                              yıkandıklarında agresif tepkiler verebiliyorlar bu hem kedi hem de yıkayan kişi için travmatik durumlar yaratabiliyor. Bu durumda anestezi altında sakinleştirerek kedi yıkanamaz mı diye soru             gelebilir akla ancak anestezi altında solunum yollarına su kaçması sonucu boğulmalar olabilmekte. Bu nedenlerden kliniğimizde medikal gereksinimler (mantar vs) dışında kedi yıkama hizmeti           vermiyoruz. İki kedi sahibi bir veteriner hekim olarak kedilerimi hiç yıkamadım ve hasta sahiplerime de bunu öneriyorum. Kliniğimize vermediğimiz hizmet için 1 yıldız vermek sizin hakkınız bunu saygıyla karşılıyoruz ancak müşteri ve hasta seçmekte bizim hakkımız bu nedenle artık bizden petshop ve klinik hizmetlerini alamayacağınızı üzülerek bildiririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir