Hadımköy veteriner kliniği NeredeHadımköy veteriner kliniği Nerede

İstanbul Arnavutköy de bulunanan Hadımköy Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Arnavutköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz. Hadımköy veteriner kliniği tam donanımlı evcil hayvan veteriner kliniği olarak Arnavutköy’de hizmet vermektedir. sizde minik dostlarımızı burada tehşis ve tedavi yaptırmak isterseniz aşağıda yazan yorum ve şikayetlere bakarak, kolayca kliniği bulabilirsiniz.

Tedaviler

 • Koruyucu Hekimlik
 • Muayene
 • Aşı Uygulamaları
 • Laboratuvar hizmetleri
 • Dijital Röntgen Ünitesi (CR)
 • Lazer Terapi
 • Ozon Terapi
 • Diş Ünitesi
 • Ultrasonografi
 • Teşhis – Tedavi
 • Cerrahi Operasyonlar
 • Hospitalizasyon
 • Kuaförlük hizmetleri
 • Pet Shop hizmetleri

Adres: Hadımköy, Haraççı-Hadımköy Yolu Cd. no 282 a D:1, 34555 Arnavutköy/İstanbul

Telefon: +905322835565

Hizmet saateleri: 

Cumartesi,10:00–20:00

Pazar,11:00–17:00
Pazartesi,10:00–19:30
Salı,10:00–19:30
Çarşamba,10:00–19:30
Perşembe,10:00–19:30
Cuma,10:00–19:30
Hadımköy veteriner kliniği YOL TARİFİ
Hadımköy veteriner kliniği 
Yorumları – Şikayetleri
Öznur Şi – 8 ay önce
Yavru kargamı getirmiştim. Bir kaç gündür ishaldi. Bu yüzden getirmiştim. Evden mama yapmaya çalışıyordum. Yumurta sarısı ( haşlanmış) mısır unu suyla karıştırılmış. Islak ekmek vs. Normalde yavru kargalara kedi maması veriliyor. Kısıtlamadan dolayı tavuklu kuru kedi maması teymin edemediğimi söylemiştim. O da onun iyi bir besin olmadığını söyledi. Neyse işte vitaminini falan verdi. Eve gittim. Kutuda çok halsizdi. Acıktı sanırım dedim. Hemen gidip mama yaptım. Kutuda fenalaşmaya başladı. Çok kötü oldu. Ayakları ters dönmeye başladı. En kötüsüde de öleceğini anlıyordum. Hayvanların dili yok. Ama o minicik çığlığıyla yardım et diye bağırıyordu. Ve ben hıçkıra hıçkıra ona mama yedirdim. En son ölmeden önce su vermiştim. Yutkunduktan sonra öldü. Siz resmen doktor değil. katilsiniz.
Aylin Esen Kasan – 8 ay önce
Müthiş güler yüzlü, tecrübeli ekip.10 tane köpeğim var. Biri doğuştan doğum kanalına sıkışmış, boynu tamamen sağ tarafına eğik olarak doğmuştu. Yavuz Hocam engin tecrübesi ile iki haftalık yoğun müdahale ile yakışıklı boncuğumu iyileştirdi:-) Ayrıca geçen hafta bir köpeğim yanına gittiğimde yerde yatıyor, ayağa kalkamıyor ve titreme krizine girmişti .Kucaklayıp Yavuz hocama getirdim. Daha karamelimi görür görmez hypo-calsemi vakası olduğunu söyledi acil müdahale etti. Karamelim yaklaşık bir saat sonra kendine geldi çok şükür. İyi ki varsınız hocam sevgilerimle.
Emre Afsin – 1 yıl önce
Yıllardır kedi beslerim defalarca amatör olarak ta olsa traş etmişliğim var Tabi anestezi olmadan bu seferde düzgün olsun işi ehline bırakalım diye bu Zaata gönderdik Bin pişmanım anestezi yapmış nasıl yaptıysa kedime 6 dikiş atılmış vicdansız adam diyorumki neden böyle oldu e traş yaparken uyanmış refleksle yırtılmış sen ilkdefamı kedi traş ediyosun diyorum normalde traş etmiyoruz yardımcı olalım diye yaptık diyor 150 tl parayı hayrınamı alıyosun be vicdansız para hırsı dilsiz canlının canının yanmasından saha kıymetli dimi? bana telefonda 2 dikiş dikiyosun eve geldim bi baktımki 5 dikiş atmışsın saymayıdamı bilmiyosun? sana dedimki traşı bilmiyosan bırak hayvanlara zarar verme tamam dedin arkasını dönünce adam traş için arayana yapıyoruz diyosun aslında yazmıyacaktım ama senin gibi yalancı adamları ifşa etmek lazım ulaşabildiğim her noktaya seni şikayet edeceğim bu benim artık görevim
Oğuzhan Saraç -1 yıl önce
Konusunda çok hakim veteriner hekimler. Uygun fiyata kaliteli hizmet alabiliyorsunuz. Gerekli bütün bilgilendirmeleri yapıyorlar.
Fuat Çavuşoğlu – 1 ay önce
Bugün buraya paşa adlı kuşumuzu getirdik çok ilgiliydi veteriner arkadaş kendisine çok teşekkür ediyorum.💖💖🙏🙏

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir