Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Mansuroğlu Mahallesi, 293/1. Sokak No:2, 35535 Bayraklı/İzmir

Telefon: 444 3 542

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası YOL TARİFİ

Bornova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Hizmet Binası

Yorumları – Şikayetleri
Hilalnur Kara-
bir ay önce 
Çene cerrahisi uzmanı Emine Akbaş’a 20’lik diş ağrısıyla rastgele gittim. Özel doktorların “dişin sinirlerle iç içe girmiş amaliyatla alıcaz ama ağzında uyuşukluk kalabilir bir süre riskli” dediği dişi sağ alt üst olmak üzere 4 dakikada çekti ne ağrı olsu ne sızı. Kesinlikle tavsiye ediyorum gerek güler yüzlülüğüyle gerek işindeki titizliğiyle muhteşem bi doktor. Teşekkürler Emine hanımm ❤
Furkan Emir- üç ay önce
Endotni bölümünden doktor İlknur kaşıkçı hanımı tavsiye ediyorum mükemmel Bi doktor başka Bi hastane dişimin kurtulamaz çekilmesini söyledi İlknur hanım kanal tedavisi dolgumu başarılı şekilde yaptı çok teşekkür ediyorum Sayın hocam
emrah evren- dört ay önce
Genel olarak güzel, memnun kalirsiniz. Memnun kalmayacağınız tek nokta genel olarak dis hastaneleri işleyişleri.. bu ulkede diş probleminiz varsa özelden baska care yok gibi.. devlet hastaneleri randevu üstüne randevu aldiriyorlar..
Nameless- altı ay önce
Doktorlarla herhangi bir sıkıntım yok. Hastaneyi de beğendim. İlgililer de. Fakat geçen yıl ortodontide tedavi için sıraya alındım. Bana seneye aynı gün arayın dendi. 3 gündür bilgi almak için arıyorum fakat telefona bakan yok. Lütfen biri şu telefonu açabilir mi ??
Ayşe Bayhoca- üç ay önce
Doktorlarla herhangi bir sıkıntım yok. Hastaneyi de beğendim. İlgililer de. Fakat geçen yıl ortodontide tedavi için sıraya alındım. Bana seneye aynı gün arayın dendi. 3 gündür bilgi almak için arıyorum fakat telefona bakan yok. Lütfen biri şu telefonu açabilir mi ??

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir