Özel Park Tıp Merkezine  İzmirin Bayraklı ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Park Tıp Merkezine Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Soğukkuyu, 1846/7. Sk. No:3, 35520 Bayraklı/İzmir

Telefon: +90 232 367 22 22

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

YOL TARİFİ: Özel Park Tıp Merkezi

Özel Park Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

mixed fishing video chanel – 3 hafta önce

Geçen hafta check-up yaptırmak için gittim.İlgili ve saygılı personeli olan, temiz ve düzenli bir poliklinik. Sonuçların sonrası bakan dahiliye ve kardiyoloji doktorları çok ilgililer,gerekli kontrolleri yapıp şahsımla ilgilendiler. SGK katkılı ödeme yaptım. Uzun zamandır çare bulamadığım derdime çare olacak tedavi uygulayacağız, inşaallah sayelerinde derdim sona erer. Kendilerine buradan teşekkür ederim.

Emel Aydınlı – 1 hafta önce

Hastaneye eşimin şiddetli öksürük sonucu kaburga ağrısı ile gittik. Tehsisinde bronşit ve sinuzit vardi ilaclari aldik. Emar ve röntgen çekildiğinde kaburgasinda bir problem olmadığı söylendi. Ağrıya dayanamamasi uzerine devlet hastanesine gittiğimizde sağ 9. Kaburgasında kırık teşhisi kondu. Kendilerinden ücret iadesi talep ettiğimizde sonra kırılmıştır diye isin icinden çıkıyorlar. Tam bir TİCARETHANE! GITMEYINN

Seçil Yağcı – 1 ay önce

Kilo problemim olmamasına rağmen sağlıklı ve düzgün beslenme konusunda bir uzman fikri almak istiyordum. Çevremden Batuhan Bey ‘in konusunda oldukça uzman olduğu bilgisini alıp kendisinin danışanı oldum. Düzenli spor yaptığım halde sağlıklı beslenme ve porsiyon kontrolü hakkında eksik bilgilerimin olduğunu fark ettim. Kendisi konu hakkında oldukça yardımcı oldu ve çok kısa bir sürede sonuç almaya başladım. Bilgisi, nezaketi ve makul hazırladığı programlarıyla bu süreç benim için oldukça kolay geçiyor. Kendisine çok teşekkür ediyor ve beslenme konusunda destek ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

Pinar Feltham – 1 ay önce

Kızım Park Tıp merkezinde bir operasyon geçirdi. Merkezinizin temizliği ve düzeni çalışan personelinizin ilgisi ama özellikle Pelin Çelik hanımefendinin özel ilgisi için çok teşekkür ederiz.

Yusuf Genctürk – 3 ay önce

Herkese merhabalar, 04.11.2021 akşam 19:30 civarı PCR testi yaptırmak için geldim. İlk etapta karşılama için kimse yoktu, sonradan bir beyefendi geldi. Gayet gelişi güzel bir tavırla ne istediğimi sordu, PCR testi istediğimi söyledim, nereye gideceksin gibi sanki benim 10 yıllık çocukluk arkadaşım samimiyetinde konuşmaya başladı, bir şey söylemek istemedim işim hızlı çözülsün diye ancak hoş bir durum değil elbette.. sonucun gece 1 civarı çıkacağını söyledi sabah gelip buradan alabileceğimi söyledi. Sabah geldiğimde yine aynı üslubu kullanarak karşıladı kendisi, bu sefer maskesi de yoktu.. sonuçları istediğimi söyledim 2. Kata çıkıp alabileceğimi söyledi.. hani siz verecektiniz diyecektim, hadi sabah sabah gerginlik çıkmasın dedim.. 2. Kattan aldım sonuçları sıkıntı yok, testi yapan hanımefendi gayet ilgili ve anlayışlı. Lakin insan devlet Hastanesine gitmeyip devlet hastanesinde yapılan muamelenin aynısını görünce bir anlamı kalmıyor. Kısacası prestijin bir önemi yok artık burası için gözümde. Tavsiye etmiyorum!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir