Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi İzmirin Buca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kozağaç, Özmen Cd. No:147, 35390 Buca/İzmir

Telefon: +90 232 452 52 52

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ 

Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Gamze Şahin – 4 gün önce

Burası evimize yakın bir devlet hastanesi diye gitmek zorunda kalıyoruz. Acil kısmı çok rezalet bi yer.Doktorlar yeterli bilgiye sahip değil. Şiddetli kasılmayla gittim pratisyen hekim var uzman yok dediler gönderdiler bizi.Acil yani sonuçta daha iyi doktorlar olmalı sürekli her şeyde covid testine gönderiyorlar yada eczanede kendi paramızla reçetesiz olan ilaçlardan aldırıyorlar pardon ama o zaman siz neden orda oturuyorsunuz bizde otururuz.

Melisa Mells – 3 hafta önce

39 derece ateş ile acile gittim son zamanlarda çok soğuk havaya maruz kaldığımı belirttim test olmadan muayene ye almadılar test sonucu çıkana kadar havale geçirme ihtimalim ne olacak!!! Asla sağlık personelinin davranışlarını doğru bulmuyorum..

Mrt Mrt – 1 ay önce

Sağlık kurulu raporunu diğer devlet hastanelerinde 1 günde veriliyor..Bu hastane sağlık kurulu raporunu.1.5- 2 ayda zor veriyor bu hastaneden sağlık kurulu raporu alınmaz….sağlık raporu en fazla 7 iş gününde verilir yazıyor ama hastanede işler çok ağır..

MUZAFFER DOĞAN – 1 yıl önce

İzmir Buca ilçesinde bulunan devlet hastahanesi 30 Ekim 2020 tarihinde seferihisar merkezli 6.6 şiddetindeki deprem nedeniyle Ana bina, acil bölümü ve yatan hastalar bölümü hasardan dolayı kapatılarak yatan hastalar diger hastahanelere nakilleri yapılarak kapatılmıştır. Ayaktan tedavi yapılan poliklinikler hasta muayenelerine devam etmektedir. Bu süreçte sıkıntılar yaşanmaktadır. Pandemi döneminde olmasına ragmen koridorlar çok sıkışık ve kalabalıktır.Projesi Ege Üniversitesi İnşaat Fakültesi tarafından depreme dayanıklı olarak yenilenmiş ve hastan e 06.07.2002 tarihinde “SSK Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi” olarak hizmete açılmıştır. 19.02.2005 tarihinde “T.C. Sağlık Bakanlığı Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi” olarak Sağlık Bakanlığı bünyesine geçmiştir. Ne yazık ki depreme dayanıklı olarak bir sürü masraf yapıldıgı halde ne yazık kı sorumlular hakkında gereğini yaparlar

Seviç Yıldız kartdere – 1 ay önce

Dün akşam 11 civarında covid testi verdim ancak hala sonuç çıkmadı .muhattap bulamiyorum . Daha önce yaptirdigim hiç bir testin bu kadar uzun sürede çıktığını bilmezdim .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir