Bursa Devlet Hastanesi – Osmangazi Ek Binası Bursanın Osmangazi  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bursa Devlet Hastanesi – Osmangazi Ek Binası   Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:

Telefon:

Hizmet Saatleri:

Bursa Devlet Hastanesi – Osmangazi Ek Binası YOL TARİFİ

Bursa Devlet Hastanesi – Osmangazi Ek Binası

Yorumları- Şikayetleri

Büşra Çevik – 5 ay önce
bugün babamı kovidden dolayı hastane yatışını yapmak üzere şevket yılmazdan hastane nakil aracıyla götürüldük biz ve iki hasta ve yakınıydık babam yolda çok terlediği için hastane ıcınde hemşire bu hastalar 4 kişi bilmem ne olayında oldugu için biran önce üstünü değistirmek istedim çünkü akcigerıne vurmus bır hasta var ter üstunde kuruması çok zararlı fakat okadar uslüpsüz uyarıldıkki kendıme hakim olamadım ve tepki gösterdim hemşire bayan demeye gercekten utanc verıcı cunku uslüpsuzluk yerlerde bagırma cagırma çingarlık bir okuyan bayana yakısmayan karşılıklar gördüm hemşireye bagırmaya alısmıssınız lafı tamda bu bayana saygı gosterılmesınımı bekledı benden çok kendısı bagırdı bu nasıl bir tepki okadar kovidden yatan hasta varken ve morale ihtiyacları varken siz bu sekildemı davranıyosunuz sonrasında da cahillik göstergesi olarak hasta yakınları gösterılıyo bu tabıkı burda yazdıgımla kalmıycak baskasının basına gelmesın dıye yarın sıkayet edıcem bu tepkıyı veren bayan önce bır uslüp dersi alsın sonra guzel bır sinir kontrol tedavısı sonrada hemsıre dıye saygı beklesın ve bu durum babamın tedavısı surene kadar tekrarlanırsa ulu açık haber verıcem kamera kayıtları cıksın sizde susmayın lütfen bu sekılde hasta ve yakınları rencıde edılemez
Murat Aydın – 7 ay önce
90’lı yıllardaki sağlık hizmeti standartı mevcut. Suriyelilerden sıra bulursanız çocuğunuzu muayene ettirebilirsiniz.Gidebiliyorsanız Dörtçelik’e gidin. Zamanında efsane Vali Yazıcıoğlu’nun yaptığı gibi sağlık bakanlığından müfettişler tebdili kıyafet bu hastaneyi teftiş etmeli!
SEDEF YANIK – 4 ay önce
Eski adı ile Bursa Memleket Hastanesi Atatürk’ün kurduğu bursadaki ilk hastanedir. Daha sonra Bursa Devlet Hastanesi olarak isim değiştirilmiştir
Emrah Başak – 2 ay önce
Annem bu hastane de yatıyor sadece doktorun canı isterse uğruyor bakılmıyor hemşireler de doktorlarda kafalarına göre
Sevinç Çağlar – 4 ay önce
Bu hastanenin numarasını bilen var mı kayıtlı olan numara Muradiye diyor nasıl ulaşicaz yanlış bilgi var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir